PARTNER PORTALU
Modna strefa prysznica: postaw na czarny kolor

Modna strefa prysznica: postaw na czarny kolor

Autor: Anna Sołomiewicz
22 sie 2019 11:09

Chcąc urządzić nowoczesną strefę prysznica na czasie, sięgnijmy po czerń. Ten kolor króluje w aranżacjach wnętrz w tym sezonie, doda pazura naszej aranżacji, ale także oprze się upływowi czasu.

Czerń to niekwestionowana królowa aranżacji wnętrz w tym sezonie. Widać to również w ofercie producentów wyposażenia łazienek, którzy wprowadzili wiele produktów w tym bez wątpienia najmodniejszym kolorze ostatnich miesięcy. 

Decydując się na czerń w strefie prysznica nie tylko urządzamy natrysk według najświeższych aranżacyjnych trendów, ale także dodajmy przysłowiowego aranżacyjnego pazura naszej łazience. Czarne detale w ciekawy, nieinwazyjny sposób dodadzą charakteru naszemu wystrojowi, jednocześnie go nie przytłaczając. Co więcej, czerń - choć teraz będąca ostatnim krzykiem mody - nie będzie wyglądać na przestarzałą, nawet kiedy oryginalny boom na czerń w aranżacjach wnętrz już minie. To w końcu jeden z najbardziej ponadczasowych kolorów. 

Chcąc wprowadzić czerń do aranżacji strefy prysznica, do wyboru mamy wiele różnych sposobów. Możemy zdecydować się na kabinę prysznicową z czarnymi profilami, armaturę w czarnym kolorze, a nawet czarny brodzik prysznicowy. Przykładowe rozwiązania prezentujemy w naszej galerii.

Zobacz także >> Okiem architekta: projektowanie ciemnej łazienki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także