PARTNER PORTALU
Na Walentynki: design od znanego polskiego projektanta

Na Walentynki: design od znanego polskiego projektanta

Autor: Redakcja Łazienka.pl
13 lut 2018 11:11

Przed nami Święto Zakochanych. Zamiast poduszek w kształcie serca i pluszowych misiów proponujemy - nieco przewrotnie - gadżet projektu Oskara Zięty, jednego z najbardziej znanych polskich designerów.

Szukacie pomysłu na Walentynki? Albo po prostu ciekawego pomysłu do domu? Hot Heart to gadżet w kształcie serca, wykonany tą samą unikalną techniką, którą wytwarzane są "duże" projekty polskiego designera, Oskara Zięty - meble, rzeźby czy instalacje. 

Jak to działa? Otrzymujesz płaski, szczelnie zamknięty metalowy Hot Pin wypełniony kilkoma kroplami sporządzonej specjalnej mikstury. Następnie wystarczy umieścić go w piekarniku rozgrzanym do temp. 200ºC aby otrzymać trójwymiarowy wieszak o bionicznej formie. W ten sposób każdy z nas może stać się częścią innowacyjnego procesu i w efekcie czego stworzyć własny wieszak zgodnie z ideologią DIY.

Hot Hearts będzie można wygrać w konkursie organizowanym dla dzieci przez redakcję Dobrze Mieszkaj w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days. Najpiękniejsze prace przedstawiające wymarzony dom i stworzone w kąciku plastycznym Dobrze Mieszkaj (Spodek, stoisko PS20, 17 i 18 lutego) zostaną nagrodzone gadżetami projektu Oskara Zięty!

Czytaj więcej o tym konkursie

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także