Nowość z iSaloni: deszczownice designerskiej marki. Można nimi sterować głosem!

Nowość z iSaloni: deszczownice designerskiej marki. Można nimi sterować głosem!

Autor: Justyna Łotowska
10 cze 2022 10:11

Na właśnie zakończonych włoskich targach Salone del Mobile w Mediolanie marka Dornbracht zaprezentowała innowacyjne prysznice deszczowe. Są montowane równo z sufitem i dostępne także w złotym kolorze!

Marka Dornbracht od dawna bada wodę i jej wpływ na samopoczucie, a przede wszystkim pracuje nad rozwiązaniami wprowadzającymi do łazienek doświadczenie naturalnego deszczu. W nowych produktach widać to wyjątkowo dobrze. Są tu dostępne dwa rodzaje strumienia. Podczas gdy głowica prysznicowa ze skoncentrowanym, silnym strumieniem ułatwia mycie i płukanie włosów, deszczownica zapewnia relaks z prawdziwymi kroplami deszczu. 

Nowe deszczownice są również dostępne z funkcją oświetlenia: mają dwa zintegrowane źródła światła, które można wybierać niezależnie od siebie za pomocą wspólnych elementów sterujących kompatybilnych z Zigbee. Można nimi sterować głosowo za pośrednictwem np. Alexy lub Philips Hue. Oświetlenie z otoczenia i reflektora wzmacnia efekt przestrzenny i wrażenia z odczuwania wody.

Unikalną cechą nowych deszczownic jest to, że są one montowane całkowicie równo z sufitem – bez widocznego połączenia śrubowego. Zgodnie z zasadą „Plug & Play” montaż jest szczególnie łatwy dzięki podziałowi na zestawy do montażu wstępnego i końcowego.

Nowe deszczownice są dostępne w ośmiu wersjach, okrągłe lub kwadratowe, natynkowe lub wbudowane w sufit, z oświetleniem lub bez. Będą oferowane w jedenastu wykończeniach: chrom, chrom matowy, platyna, platyna matowa, ciemna platyna matowa, mosiądz szczotkowany, czerń i biel matowa. Nowością są ponadto powierzchnie champagne i szczotkowany champagne o szczególnie eleganckim złotym odcieniu oraz ciemny chrom.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także