×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękna łazienka w bieli – zobacz gotowy projekt

Piękna łazienka w bieli – zobacz gotowy projekt

Autor: Anna Usakiewicz
03 gru 2015 08:11

Łazienka w eleganckim, weekendowym apartamencie to miejsce, gdzie można znakomicie się zrelaksować i "zrobić" na bóstwo.

Iście królewski wypoczynek zapewnia zarówno wanna wolno stojąca o pięknej wyszukanej formie, jak i ekstrawagancki, czarny fotel. 

Glamour kontra nowoczesność

Świetlista biel, lakierowane powierzchnie, blask srebra i kryształów. To wszystko składa się na aranżację nowoczesnej, a jednocześnie pełnej szyku i elegancji łazienki. Wygodne wnętrze przy sypialni zostało zaprojektowane dla dwojga. Spełnia zarówno potrzeby, jak też łączy gusta jego oraz jej. Symbolicznie dają temu wyraz kolory: biel i czerń w zgranym duecie. 

Wyposażenie jak biżuteria

Trudno ocenić co jest na pierwszym, a co na drugim planie. Wyposażenie o wyszukanej, designerskiej formie, czy stylowe dodatki, które wypełniają swoim blaskiem całe wnętrze? Wanna o kształcie stworzonym do długich kąpieli, dekoracyjna lampa czy srebrna mozaika w równym stopniu decydują o wyjątkowym charakterze łazienki.

Z myślą o komforcie

Łazienka jest zarówno elegancka, jak i funkcjonalna. Mogą z niej korzystać jednocześnie dwie osoby. Podwieszane umywalki gustownie wprawione zostały w blat szafki. Mebel nie tylko wygląda efektownie, czarując urodą kształtnych nóżek, ale jest także praktyczny. Oferuje pojemną szufladę na akcesoria oraz reling na ręcznik. 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także