×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Piękna łazienka: wnętrze wykończone w naturalnych materiałach

Piękna łazienka: wnętrze wykończone w naturalnych materiałach

Autor: Anna Sołomiewicz
12 lip 2016 08:36
Aktualizacja: 13 lip 2016 10:01

W tej łazience domownicy mogą czuć, że obcują z naturą. Jasne wnętrze otula bowiem drewno, nie brak również akcentów z naturalnego kamienia.

Zaprojektowane przez hiszpańską pracownię Coblonal Arquitectura mieszkanie łączy w sobie styl nowoczesny z domową przytulnością, a całość zainspirowana jest stylem nordyckim. Taki charakter nadano również łazience przy sypialni.

Łazienka wygląda niczym ekskluzywny salon SPA. Za sprawą użycia naturalnego drewno oraz prawdziwego kamienia wnętrze nabrało eleganckiego, luksusowego charakteru. Niecodziennie prezentuje się strefa prysznica. Została ona usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie wanny, tworząc ciąg: strefa z umywalkami, prysznic, miejsce do kąpieli. Obecność prysznica zaznaczają drewniane belki, pomiędzy które wpasowano przeszklenia. Z kolei wanna została usytuowana przy oknie - w ten sposób domownicy mogą oddawać się błogiemu relaksowi w kąpieli spoglądając na imponującą panoramę miasta.

Imponującym, przyciągającym wzrok akcentem dekoracyjnym są dwie umywalki wykonane w całości z kamienia. Wydrążone w naturalnym materiale misy robią niesamowite wrażenie i wspaniale harmonizują z bogato wykorzystanym drewnem. Choć łazienka jest stosunkowo przestronna, a jasne kolory nie przytłaczają przestrzeni, duże lustro dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń.

Projekt i zdjęcia: Coblonal Arquitectura, www.coblonal.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także