×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Roca prezentuje nowości 2023 na 4 Design Days w Katowicach

Roca prezentuje nowości 2023 na 4 Design Days w Katowicach

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
20 sty 2023 11:35

Marka Roca w czasie targów 4DD 2023 przedstawia ciekawe nowości w kategorii mebli. To efekt przejęcia grupy Royo przez koncern Roca. Nowe centrum kompetencji pozwala na rozwój mebli łazienkowych zgodnie z oczekiwaniami rynku i najlepszymi standardami Roca. W Polsce firma ma dwie fabryki mebli znane pod nazwą Elita.

Święto designu i architektury 4 Design Days, które jest od wielu lat organizowane w sercu Śląska czyli w Katowicach zawsze jest wspierane i sponsorowane przez grupę Roca.

Co czeka na odwiedzających stoisko Roca i Laufen?

Na stoisku Roca znajdziemy kilka nowych mebli łazienkowych takich jak Alpine, Ella czy Gap w nowej odsłonie. Ofertę wyróżnia jakość, funkcjonalność, nieprzeciętne wykonanie i dbałość o detale. Meble idealnie pasują do umywalek i ceramiki Roca, stanowiąc świetny komplet. Modułowe rozwiązania i różnorodność kolorystyczna dają wiele indywidualnych rozwiązań zgodnie z potrzebami użytkowników.

Grupa Roca przedstawi również świetnie zapowiadającą się kolekcję Ona o śródziemnomorskich inspiracjach i jej komplementarną ofertę np. kabinę Metropolis wraz z brodzikiem Pyros.

Uwagę wizytujących przyciągnie seria designerskich umywalek o zaskakującym kształcie Ohtake projektu brazylijskiego designera Rui Ohtake.

Na stoisku nie zabraknie kolorów i wykończeń wszystkich  produktów i rozwiązań tak dziś modnych i oczekiwanych przez użytkowników.

Więcej informacji: www.roca.pl, www.4dd.pl 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także