PARTNER PORTALU
Rozwiązanie na wyzwanie, czyli kabiny Na Miarę od firmy Radaway

Rozwiązanie na wyzwanie, czyli kabiny Na Miarę od firmy Radaway

Autor: Radaway
01 gru 2017 11:07

Skosy, wnęki czy belki konstrukcyjne w łazience są sporym wyzwaniem aranżacyjnym. Jednak dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań, mogą stać się oryginalnym elementem dekoracyjnym.

Prezentujemy, jak dzięki usłudze Na Miarę Radaway z pozornie trudnego w aranżacji pomieszczenia stworzyć modną i komfortową przestrzeń prysznicową. 

Wyzwanie #1: słup konstrukcyjny

Stałe elementy architektury, takie jak np. słupy konstrukcyjne, mogą stanowić niezwykle atrakcyjny wyróżnik pomieszczenia. Drewniane lub stalowe filary umiejscowione w pobliżu ściany można wykorzystać jako integralną część kabiny prysznicowej. Drzwi wnękowe EOS II DWJ połączone ze ścianką Carena firmy Radaway sprawiły, że na pozór niepraktyczny element konstrukcyjny budynku stał się ciekawym akcentem dekoracyjnym. 

Wyzwanie #2: wnęka pod skosem

Adaptacja pomieszczenia na poddaszu to nie lada wyzwanie. Często możliwości aranżacyjne ograniczają bowiem skosy i wnęki. W takich sytuacjach warto zastosować rozwiązania szyte na miarę, dzięki którym możliwe jest stworzenie łazienki praktycznej, wygodnej i dostosowanej do potrzeb jej użytkowników. W takiej przestrzeni sprawdzi się niestandardowa kabina lub drzwi wnękowe, dopasowane do odpowiednich wymiarów, np. EOS DWS Radaway. 

Wyzwanie #3: brak swobody aranżacyjnej

Umiejscowienie pionów kanalizacyjnych determinuje rozmieszczenie ceramiki sanitarnej, co w efekcie wpływa na układ całego pomieszczenia. Aby uniknąć prac instalacyjnych związanych z przenoszeniem odpływów, kabinę prysznicową można zamontować w przestrzeni pomiędzy miską toaletową a umywalką. Firma Radaway proponuje wykorzystanie np. kabiny prysznicowej Eos II KDS o niestandardowych wymiarach, której drzwi otwierają się zarówno do środka, jak i na zewnątrz, nie kolidując z innymi urządzeniami sanitarnymi. Z kolei powłoka EasyClean optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. 

Wyzwanie #4: wnętrze bez charakteru

Sposobów na ergonomiczne zagospodarowanie strefy prysznicowej jest wiele. Jeszcze więcej jest możliwości na jej spersonalizowanie. Firma Radaway, oprócz usługi Na Miarę, oferuje także możliwość stworzenia na szkle kabiny wyjątkowego graweru. Klienci mogą wybrać ze wzorów dostępnych w ofercie lub zaprojektować swój własny, indywidualny motyw, tworząc jednocześnie łazienką jedyną w swoim rodzaju.

Rozwiązania oferowane przez firmę Radaway dowodzą, że nawet najbardziej nietypową przestrzeń w łazience można zaaranżować stylowo i funkcjonalnie. Skorzystanie z pomocy specjalistów sprawi, że będziemy mogli cieszyć się wnętrzem dopasowanym do własnych potrzeb i wymagającej sytuacji projektowej.

Więcej inspiracji oraz informacji na temat usługi Na miarę można znaleźć na: https://www.radaway.pl/na-miare/niestandardowe-sytuacje/

Zaloguj się

Zobacz także