PARTNER PORTALU
Salon kąpielowy: pakiet pięknych zdjęć

Salon kąpielowy: pakiet pięknych zdjęć

Autor: Anna Sołomiewicz
31 sty 2017 12:08

Któż z nas nie marzy o eleganckim salonie kąpielowym, w którym będziemy mogli poczuć się jak w luksusowym SPA?

Rola łazienek we współczesnych domach jest zgoła inna niż jeszcze 10 lat temu. Teraz przede wszystkim oczekujemy od nich zapewnienia nam przestrzeni, w której będziemy mogli się zrelaksować, odprężyć po ciężkim dniu. Dlatego też coraz częściej osoby mające taką możliwość i dysponujące większym metrażem urządzają swoją łazienkę w konwencji salonu kąpielowego. 

Salon kąpielowy od zwykłej łazienki różni się właśnie tym, że przede wszystkim urządzony jest tak, aby zapewnić odpoczynek domownikom. Niemal obowiązkowym elementem jego aranżacji jest wygodna, przestronna wanna - najlepiej wolno stojąca.

W salonie kąpielowym ważna jest również jego "salonowa atmosfera". Rację bytu mają tutaj zarówno tekstylia w oknach, jak i dywany na podłogach. Mile widziane jest również eleganckie oświetlenie, które zbuduje nastrojowy klimat (warto posiłkować się również dekoracyjnymi świeczkami). Salony kąpielowe wielokrotnie urządzane są w konwencji SPA, z dużą ilością naturalnego drewna lub jego imitacji oraz z obecnością zielonych roślin w roli dekoracji. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także