PARTNER PORTALU
Salon kąpielowy: piękna kolekcja mebli łazienkowych

Salon kąpielowy: piękna kolekcja mebli łazienkowych

Autor: Redakcja Łazienka.pl
08 lis 2017 14:47

Łazienki coraz częściej przybierają formę luksusowych przestrzeni relaksu. Zobaczcie piękną kolekcję mebli stworzoną z myślą o salonowych łazienkach.

Antonio Lupi nie bez powodu nazwał nową kolekcję Bespoke, czyli wykonana na zamówienie. Elementy modułowe zaprojektowane przez Carlo Colombo można ze sobą swobodnie łączyć, ustawiając je i przestawiając według potrzeb.

Włoska marka jest mistrzem w kreowaniu luksusowych przestrzeni. Dowodem na to jest autorska kolekcja mebli łazienkowych i akcesoriów, która reinterpretuje tradycyjne pojęcie piękna. Funkcjonalna i bardzo elegancka seria została stworzona we współpracy ze słynnym projektantem, Carlo Colombo. Włoski designer stoi za spektakularnym sukcesem aż dwóch kolekcji - Material z 2003 roku oraz Pantarei, którą zaprojektował trzy lata później.

Bespoke to projekt, bazujący na minimalistycznym stylu, najlepszych materiałach i technologii Antonio Lupi. Składa się z wielu elementów, które łączy elegancki wygląd i luksusowe wykończenie. W skład kolekcji wchodzą, m.in. szafki podumywalkowe i ścienne, a także wysokie szafy, występujące w wersji z przeszklonymi drzwiami lub eleganckimi szufladami. Meble wykonane z najlepszych gatunków drewna, dostępne są w różnych wykończeniach, m.in. matowym, satynowym oraz połyskującym.

Poszczególne elementy możemy wykorzystać zarówno w aranżacji przestronnego pokoju kąpielowego, jak i niewielkiej łazienki, np. umieszczając w niej wyłącznie szafkę podumywalkową. Meble zostały zaprojektowane w taki sposób, by pasowały nie tylko do łazienek, ale również sypialni, a nawet pokojów dziennych.

Meble pochodzące z kolekcji Bespoke tworzą harmonijną całość z pozostałymi produktami Antonio Lupi. Minimalistyczne szafki warto zestawić, m.in. z zaskakującym kształtem wanny. Idealne do tego będą, takie modele jak Dune, który można zamontować w podłodze lub wykonany w całości z kamienia, Epoque.

Dystrybutorem marki Antonio Lupi jest firma Intercasa. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także