PARTNER PORTALU
Sypialnia z łazienką: dużo zdjęć z polskich domów

Sypialnia z łazienką: dużo zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
17 paź 2017 16:13

Łazienka z sypialnią to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród inwestorów prywatnych. Zobaczcie na jakie wnętrza się zdecydowali.

Łazienka z sypialnią to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród polskich inwestorów prywatnych. Rola łazienki, która z pomieszczenia czysto sanitarnego stała się miejscem domowego relaksu przekłada się również na rosnącą popularność sypialni połączonych z łazienką. 

Łazienka z sypialnią mogą stanowić jedno pomieszczenie lub znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie. Oddzielać je może ścianka z przeźroczystego szkła, eleganckie tekstylne zasłony lub np. drzwi przesuwne. Urządzając łazienkę otwartą na sypialnię lub z nią połączoną pamiętajmy, aby strefę w.c. przesłonić tak, aby nie była widoczna z poziomu sypialni, zapewniając intymność korzystania z sanitariatów. 

Popularnym rozwiązaniem w przypadku urządzania łazienki z sypialnią jest wkomponowanie wanny w przestrzeń sypialni i zaplanowanie pozostałych elementów wyposażenia łazienki w głębi pomieszczenia będącego przedłużeniem łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także