PARTNER PORTALU
Szara łazienka: cztery gotowe projekty, każdy w innym stylu

Szara łazienka: cztery gotowe projekty, każdy w innym stylu

Autor: Anna Sołomiewicz
06 lut 2018 08:13

Szara łazienka to jeden z najczęściej spotykanych wariantów kolorystycznych tego pomieszczenia. Zobaczcie cztery gotowe projekty z polskich domów, każdy w innym stylu.

Szary to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kolorów, po które sięgają Polacy urządzając swoje łazienki. Szarość wycisza, sprzyja relaksowi, uspokaja. Stanowi także świetne tło dla dodatków w innych, bardziej intensywnych kolorach, a także - co ważne - świetnie komponuje się niemal z każdą barwą.

Uniwersalność szarości możecie także podziwiać w naszej galerii. Przygotowaliśmy dla Was zbiór czterech gotowych projektów szarych łazienek - każdej w innym stylu. Dla wielbicieli stylu minimalistycznego mamy ultra-nowoczesną szarą łazienkę z wielkoformatowymi lustrami pokrywającymi znaczną część ścian. Projektantki z pracowni Muc&Scott Interiors wprowadziły do wnętrza zabawę iluzją optyczną, znacznie powiększając przestrzeń szarej łazienki.

Zwolennikom klasyki spodoba się zapewne projekt pracowni Modullar, czyli szara łazienka z nowoczesnymi rozwiązaniami, ale urządzona w klasycznym klimacie. Znajdziemy w niej między innymi stylizowany żyrandol i frezowane fronty wysokiej zabudowy, które dodają całości tradycyjnego klimatu.

Przytulnie jest w szarej łazience laureatki ubiegłorocznej edycji konkursu Dobrze mieszkaj z Dobrze Mieszkaj na najpiękniejsze wnętrze, Katarzyny Walawskiej. W klimatycznym mieszkaniu urządziła ona szarą łazienkę ocieploną przytulnymi odcieniami drewna.

Z kolei dla tych, którzy lubią i szarość i możliwość personalizacji swojego wnętrza, polecamy projekt Przemysława Kuśmierka, z szarymi płytkami jak kamień i fototapetą z hobbystycznym motywem żagli na ścianie w strefie prysznica.

Lubicie szarość w łazience? A co powiecie na czerń? Mamy dla Was świetne pomysły na jej wykorzystanie, bez przytłoczenia wnętrza. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także