PARTNER PORTALU
Toaleta dla gości: 5 pomysłów z polskich domów

Toaleta dla gości: 5 pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
19 maj 2019 11:24

Toaleta dla gości to jedna z wizytówek naszego domu. Jak ją urządzić, aby robiła dobre wrażenie na przyjmowanych gościach? Mamy dla Was kilka inspiracji od projektantów.

Toaleta gościnna pełni ważną funkcję w domu - jest swoistą wizytówką świadczącą o wnętrzu i gospodarzach. Warto zatem dbać o to, aby była czysta, wyposażona w papier toaletowy, ręczniki i mydło, a także aby panował w niej ładny zapach. Te podstawowe aspekty toalety gościnnej sprawią, że nasi goście będą się w niej czuć swobodnie i komfortowo.

Warto jednak również pomyśleć o samej aranżacji. Oczywiście w toalecie dla gości, oprócz samej miski toaletowej, nie może zabraknąć lustra i - przynajmniej niewielkiej - umywalki. Jeżeli dodatkowo zapewnimy miejsce na odstawienie torebki czy powieszenie żakietu, osoba nas odwiedzająca z pewnością to doceni. 

Co jednak ze stylistyką wnętrza? Tutaj możemy się w pełni zdać na nasz gust. Jeżeli jednak pomieszczenie jest bardzo małe, warto zdecydować się na większą taflę lustrzaną lub fototapetę z widokiem, który optycznie powiększy wnętrze). 

W naszej galerii pokazujemy pięć bardzo ciekawych aranżacji toalet gościnnych autorstwa polskich projektantów. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także