Trendy 2020: geometryczne formy w łazience

Trendy 2020: geometryczne formy w łazience

Autor: Urszula Tatur
14 wrz 2020 14:10

Geometryczne formy i struktury były od niepamiętnych czasów podstawowymi elementami projektowania w architekturze. Także w wielu seriach wyposażenia łazienkowego kształty prostokąta, czy koła stanowią podstawę projektową.

Czasami stanowią oczywisty podstawę koncepcji projektu, a czasem pojawiają się w bardziej subtelnej, abstrakcyjnej formie. Niewątpliwie jednak geometryczne formy to podstawowy trend w projektowaniu wyposażenia łazienkowego.

Od owalnych umywalek nablatowych z serii Luv, poprzez uderzające, precyzyjne prostokąty umywalek DuraSquare, aż po okrągłe lustra i delikatne promienie ceramiki Happy D.2 Plus o archetypowym kształcie litery D - na rynku odnajdziemy różnorodne rozwiązania i konfiguracje dla dowolnej koncepcji projektowej. Dzięki temu architekci i projektanci wnętrz, otrzymują doskonałe rozwiązania dostosowanych do indywidualnych życzeń i wymagań klientów.

Czy to z wyraźnymi krawędziami, łagodnymi krzywiznami, czy też połączeniem tych dwóch - serie nadają każdej łazience indywidualny charakter dzięki ponadczasowym, a jednocześnie nowoczesnym konturom. Uniwersalność serii pozwala na łączenie ich w dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb inwestora.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także