Znamy już najlepsze produkty do łazienki 2022!

Znamy już najlepsze produkty do łazienki 2022!

Autor: Justyna Łotowska
15 lut 2022 20:56

Za nami konkurs Dobry Design 2022. Przedstawiamy nagrodzony produkt oraz wyróżnienie w kategorii Łazienka! Zobaczcie najlepszy produkt do łazienki 2022!

Konkurs Dobry Design jest skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz.

Przedstawiamy produkty i twórców nagrodzonych w konkursie tytułem Dobry Design 2022 oraz nominowanych do finałowego etapu konkursu. Oto kategoria Łazienka! Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali Dobry Design 2022 w trakcie 4 Design Days 2022.

Tytuł Dobry Design 2022 w kategorii Łazienka: Marmite, kolekcja Arte

Ze względu na postępujący proces urbanizacji oraz coraz mniejszą podaż przestrzeni w miastach, średnia powierzchnia mieszkaniowa maleje. Wyzwaniem staje się projektowanie wyposażenia wnętrz, które umożliwia komfortowe życie na małej powierzchni. Stąd głównym założeniem projektów kolekcji ARTE było umożliwienie wpisania pięknych i pełnowymiarowych produktów w małe przestrzenie.

Arte to przemyślane rozwiązanie dla małych łazienek ubrane w formę współczesnego designu. Każdy aspekt produktów wchodzących w skład tej serii wynika z analizy ergonomii użytkowania, otoczenia i trendów przy zastosowaniu innowacji technologicznych. Kolekcja składa się z wanny i 3 umywalek wykonanych z kompozytu mineralnego. Wymiary wnętrza wanny są dobrane tak, by dorosły człowiek mógł w niej usiąść z wyciągniętymi nogami w pozycji siedzącej, jaki i bardziej relaksującej – półleżącej.

Wyróżnienia w konkursie Dobry Design 2022 - kategoria Łazienka:

Cersanit, kompleksowa kolekcja Larga
LARGA – szersza perspektywa urządzania. LARGA to kolekcja, która w sposób wyczerpujący odpowiada na pytanie: jak najłatwiej urządzić nowoczesną łazienkę na miarę XXI wieku. I to we własnym stylu. Bez pomocy architekta. To wszystko dzięki modułowości i różnorodności konceptu, który pozwala na skompletowanie produktów łazienkowych wszystkich kategorii w ramach jednej kolekcji. Swoboda aranżacyjna podparta zaufaniem, jakie budzą zastosowane technologie oraz certyfikaty jakości użytych materiałów, po prostu musi robić wrażenie.

Deante, kabina walk-in z serii Mokko

Kabina walki-in z serii Mokko to niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi w każdej łazience. Wykonana z bezpiecznego 8 mm szkła hartowanego pokrytego powłoką Active Cover, jest łatwa w montażu i w utrzymaniu w czystości. W tafli szkła znajduje się wycięcie w kształcie wieszaków, umożliwiające powieszenie ręczników lub szlafroka. Kabina przeznaczona jest do montażu tak z, jak i bez brodzika, umożliwiając bezproblemowe korzystanie z natrysku.

Minimalistyczny, nowoczesny design i wygoda użytkowania sprawiają, że kabina prysznicowa Mokko jest rozwiązaniem wręcz idealnym do łazienki. Wykonana ze szkła hartowanego kabina walk-in, z innowacyjną konstrukcją wieszaka na ręcznik, prezentuje się lekko i elegancko.

Elita, meble łazienkowe Look
Meble łazienkowe Look, czyli piękno bez nadmiaru. Lekka konstrukcja, jednolite bryły mebli bez zbędnych ozdobników i estetyczna kolorystyka nadają kolekcji Look nowoczesny i elegancki wygląd. Ta nieprzeciętna seria mebli łazienkowych stanowi bogactwo możliwości konfiguracji, po to, aby każdy mógł stworzyć własny, przemyślany i niepowtarzalny zestaw do swojej łazienki.

Kolekcję Look tworzy wiele elementów: szafka podumywalkowa jednoszufladowa, szafka podumywalkowa dwuszufladowa, komoda, kontener, szafka wisząca, moduł duo i slim, umywalki nablatowe, umywalki meblowe a także blaty – w różnych rozmiarach, podpory do blatów i lustra – w różnych kształtach. Meble charakteryzuje wysoka funkcjonalność oraz harmonia kompozycji zestawianych ze sobą elementów, których uzupełnieniem są listwowe, chromowane uchwyty. Atrybutami tej oryginalnej kolekcji są: szuflady z pełnym wysuwem, zaopatrzone w system cichego - miękkiego domyku, podpory do blatów, które jednocześnie mogą pełnić funkcję wieszaków na ręczniki. Kolekcja Look zachwyca głębią koloru i lustrzaną nawierzchnią. Użycie najlepszych materiałów sprawia, że powierzchnia szafek jest wytrzymała i trwała, minimalistyczna forma sprawia, iż meble można dopasować do każdej łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także