×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biała łazienka – zobacz 12 zestawów mebli

Biała łazienka – zobacz 12 zestawów mebli

Autor: Anna Usakiewicz
Dodano: 22 gru 2014 12:41
Zaktualizowano: 30 gru 2014 08:25

Praktyczne i pojemne meble to gwarancja funkcjonalności łazienki. Pozwalają ukryć liczne akcesoria i oferują miejsce na niezbędne przedmioty. To także niezwykle ważny element aranżacji.

Aktualna oferta producentów mebli do łazienki daje nam niezwykle szeroki wybór. Możemy sięgać po kolekcje w odważnych kolorach, w dekorach drewna, czy popularnej bieli. Te ostatnie zwykle wykonane są z lakierowanej płyty MDF. Białe zestawy, ze względu na uniwersalny charakter sprawdzą się w łazience w każdym stylu. Nowoczesne zestawy wyróżniają się prostą, geometryczną formą. Możemy znaleźć propozycje w stylu minimalistycznym, otwierane bezuchwytowo lub wersje bardziej klasyczne - na nóżkach, wyposażone w uchwyty.

Białe meble to dobre rozwiązanie do małych łazienek. Biel oraz połysk lakierowanych frontów optycznie powiększa wnętrze. Duże zaś można wyposażyć w kompletne zestawy, w skład których wchodzą, oprócz szafki z dedykowana umywalką, także szafki, boczne, szafki wiszące, wysokie słupki. 

Nowoczesne zestawy meblowe projektowane są z myślą o praktycznym użytkowaniu oraz wygodnym przechowywaniu. Dlatego szafki wyposażone są w pojemne szuflady o zróżnicowanej głębokości, często także z systemami wewnętrznej organizacji, które pozwalają zachować porządek w łazience.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także