×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do łazienki - 10 nowoczesnych kolekcji

Meble do łazienki - 10 nowoczesnych kolekcji

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 paź 2019 11:46

Dzięki nim można stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji łazienek, optymalnie dopasowanych do przestrzeni, potrzeb i oczekiwań jej użytkowników. Kolekcje modułowe dają więcej możliwości aranżacyjnych na każdym metrażu.

Podstawowym wyposażeniem każdej łazienki jest szafka z umywalką. To mebel, który na stałe wpisał się w wystrój wnętrza. Pozwala nie tylko przechowywać niezbędne akcesoria w zasięgu ręki, ale też ukryć nieestetyczne instalacje. Nowoczesna szafka umywalkowa to także element dekoracyjny, który podkreśla salonowy charakter aranżacji. Dzięki bogatej ofercie gotowych rozwiązań możemy w pełni spersonalizować jej wygląd i funkcje. Na rynku znajdziemy szafki umywalkowe, które można dowolnie konfigurować poprzez dobór rozmiaru (od małych kompaktowych modeli do wersji dwustanowiskowych), sposobu montażu umywalki, a nawet rodzaju uchwytów meblowych lub rezygnacji z nich. Co więcej, szafki te mogą być również połączone z zamówionym osobno blatem, służącym jako powierzchnia odkładcza.

Dobra organizacja

Elementem niezbędnym, uzupełniającym duet szafki z umywalką, jest lustro. I choć obecnie modne są gładkie tafle szkła z efektownym podświetleniem, to na rynku odnajdziemy także ciekawe szafki lustrzane, których wyposażenie może zaskakiwać. Za ich frontami kryją się wewnętrzne organizery na drobne akcesoria, gniazdka elektryczne i ładowarki do smartfonów, a nawet bezprzewodowe głośniki. O odpowiedni nastrój zadba zaś zdalnie sterowane oświetlenie LED, inne do porannej toalety, a inne gdy bierzemy wieczorną kąpiel.

Moc możliwości 

Nowoczesne meble łazienkowe to także całkiem sporo miejsca do przechowywania, nawet na małej przestrzeni. Szeroka gama modułowych kolekcji umożliwia samodzielne stworzenie zarówno wieloelementowych kompozycji, jak i małych zestawów. Producenci oferują takie wymiary blatów łazienkowych, szafek podblatowych, szafek wiszących, słupków oraz płytkich i głębokich szafek podumywalkowych, które umożliwiają ich łatwe dopasowanie nawet do z pozoru problematycznych pomieszczeń. Co więcej, z ich pomocą z łatwością zaaranżujemy wnękę, przestrzeń nad toaletą czy pralką tworząc praktyczne miejsce do przechowywania niezbędnych w łazience przedmiotów. Takie kompleksowe i uniwersalne rozwiązania z powodzeniem zastępują meble zamawiane pod wymiar.

Tekst: Urszula Tatur.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także