×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do łazienki: 12 modnych kolekcji

Meble do łazienki: 12 modnych kolekcji

Autor: Urszula Tatur
Dodano: 04 wrz 2019 09:24
Zaktualizowano: 05 wrz 2019 10:54

Można je ze sobą swobodnie zestawiać, tworząc zindywidualizowane i atrakcyjne kompozycje. Nowoczesne serie mebli łazienkowych to doskonałe rozwiązanie do dużych, jak i małych łazienek.

Nowoczesne meble łazienkowe to całe spectrum możliwości, jakie kryją się w gotowych seriach produktów stworzonych z myślą o kompleksowym, a przy tym spersonalizowanym urządzaniu łazienek. Dostępne na rynku kolekcje obejmują różne, przemyślane pod  kątem pragmatyzmu komponenty, które tworzą jednolitą aranżacyjnie całość. Łączą przy tym wyjątkową estetykę wykonania z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Poszczególne meble z serii łazienkowych można wykorzystywać osobno, w strefie umywalkowej (szafka z umywalką, szafka pod umywalkę czy szafka pod lustro) lub jako rozwiązania koncepcyjne. W tym drugim wypadku można zestawiać ze sobą poszczególne rodzaje mebli według własnych potrzeb i dostępnej powierzchni. W ten sposób, poprzez łączenie mebli z jednej kolekcji, można tworzyć indywidualnie zaprojektowane, całościowe aranżacje, dopasowane do przestrzeni łazienkowej.

Dostępne na rynku kolekcje mebli łazienkowych pozwalają na indywidualne skomponowanie eleganckiej przestrzeni także pod względem zróżnicowanej kolorystyki oraz użytych materiałów. W zależności od wybranej opcji mogą one tworzyć wyraziste akcenty w aranżacji w ciemniejszych lub jaśniejszych barwach. Projektanci mebli łazienkowych położyli szczególny nacisk na możliwość zestawiania najróżniejszych materiałów i powierzchni, w tym szkła, metalu oraz wykończeń malowanych i drewnianych. I choć ciągle największą popularnością cieszą się meble w białym kolorze, producenci zgodnie z obowiązującymi trendami stawiają na różne odcienie szarości oraz naturalne materiały.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu podczas korzystania z łazienki wybrany zestaw mebli łazienkowych warto uzupełni lustrem lub lustrzaną szafką. Na szczególną uwagę zasługują modele wyposażone w dodatkowe źródła światła, zwłaszcza te, w których można sterować jego natężeniem. Zapewniają one białe światło dzienne przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała, jak i światło w kolorze ciepłej bieli - idealne podczas wykonywania wieczorowego makijażu lub do stworzenia relaksującego nastroju w czasie kąpieli.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także