Meble do łazienki. Wybierz modne zestawy w kolorze

Meble do łazienki. Wybierz modne zestawy w kolorze

Materiał Partnera Autor: Elita
22 maj 2015 12:04

Czerwone a może fioletowe? Kolorowe meble w łazience sprawdzą się znakomicie. Pięknie ożywią przestrzeń i i dodadzą nam energii na cały dzień.

Warto jest przełamać konwenanse i postawić na odważny, kolorowy akcent nie tylko w salonie, ale również w łazience. W tej roli doskonale sprawdzą się meble łazienkowe.

Powiew świeżości do łazienki wniesie kolekcja Jump – stworzona z myślą o modnym wnętrzu, przeznaczona dla osób pewnych siebie i lubiących wyróżnić się z tłumu.

Kolekcja w całości wykonana z wysokiej jakości nowoczesnych materiałów. Starannie i delikatnie poprowadzona miękka linia boków doskonale harmonizuje z intensywnością kolorów, nadając serii Jump oryginalnego wyrazu. Gładka powierzchnia mebla pozwala utrzymać czystość, natomiast eleganckie chromowane uchwyty podkreślają jego indywidualizm. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem pomieszczą wszelkie niezbędne rzeczy. Natomiast system cichego i miękkiego domyku, który zastosowano w konstrukcji mebli to wygodne rozwiązanie, bez którego trudno się dzisiaj obejść.

Decydując się na barwną łazienkę, należy pamiętać, że intensywny kolor sprawdzi się dobrze zarówno na małych jak i wielkowymiarowych powierzchniach. Dobrze jest postawić na jeden mocniejszy akcent, wyeksponowany przez otaczające go bardziej stonowane barwy.

Łazienka stanowi przestrzeń, w której codziennie spędzamy dużo czasu. Przygotowujemy się do pracy, a także odpoczywamy po trudach codziennego dnia. Warto, więc zadbać o to, aby tak często użytkowane miejsce dodawało nam siły i wigoru.

Sposobem na energetyzujące wnętrze łazienki jest ożywienie jej kolorem.

Zobacz więcej na: 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także