×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna łazienka - piękna kolekcja włoskich mebli

Nowoczesna łazienka - piękna kolekcja włoskich mebli

Autor: Anna Usakiewicz
27 lis 2017 10:34
Aktualizacja: 29 lis 2017 13:59

Ta włoska marka jest mistrzem w kreowaniu luksusowych przestrzeni. Dowodem na to jest autorska kolekcja mebli łazienkowych i akcesoriów, która reinterpretuje tradycyjne pojęcie piękna.

Antonio Lupi nie bez powodu nazwał nową kolekcję Bespoke, czyli wykonana na zamówienie. Elementy modułowe zaprojektowane przez Carlo Colombo można ze sobą swobodnie łączyć, ustawiając je i przestawiając według potrzeb.

Funkcjonalna i bardzo elegancka seria została stworzona we współpracy ze słynnym projektantem, Carlo Colombo. Włoski designer stoi za spektakularnym sukcesem aż dwóch kolekcji - Materiał z 2003 roku oraz Pantarei, którą zaprojektował trzy lata później.

Bespoke to projekt, bazujący na minimalistycznym stylu, najlepszych materiałach i technologii Antonio Lupi. Składa się z wielu elementów, które łączy elegancki wygląd i luksusowe wykończenie. W skład kolekcji wchodzą, m.in. szafki podumywalkowe i ścienne, a także wysokie szafy, występujące w wersji z przeszklonymi drzwiami lub eleganckimi szufladami. Meble wykonane z najlepszych gatunków drewna, dostępne są w różnych wykończeniach, m.in. matowym, satynowym oraz połyskującym.

Poszczególne elementy możemy wykorzystać zarówno w aranżacji przestronnego pokoju kąpielowego, jak i niewielkiej łazienki, np. umieszczając w niej wyłącznie szafkę podumywalkową. Meble zostały zaprojektowane w taki sposób, by pasowały nie tylko do łazienek, ale również sypialni, a nawet pokojów dziennych.

Meble pochodzące z kolekcji Bespoke tworzą harmonijną całość z pozostałymi produktami Antonio Lupi. Minimalistyczne szafki warto zestawić, m.in. z zaskakującym kształtem wanny. Idealne do tego będą, takie modele jak Dune, który można zamontować w podłodze lub wykonany w całości z kamienia, Epoque. Dystrybutorem marki Antonio Lupi jest firma Intercasa. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także