PARTNER PORTALU
Pralka i suszarka. Kupuj je w zestawie!

Pralka i suszarka. Kupuj je w zestawie!

Autor: Ewa Kozioł
21 wrz 2021 10:45

Suszarka stworzy z pralką zgrany duet, który zrewolucjonizuje domową przestrzeń. Co dokładnie możemy zyskać wybierając taki zestaw? Sprawdź!

1. Możliwość rezygnacji z suszarki stojącej

Jedną z podstawowych zalet wynikających z posiadania zestawu pralka i suszarka jest na pewno możliwość rezygnacji z tradycyjnej suszarki stojącej, która nie tylko zajmuje sporo miejsca w mieszkaniu, ale także zdecydowanie nie dodaje mu elegancji. Co więcej, rozwieszenie całego załadunku pralki na sznurkach zajmuje zbyt wiele czasu, na dodatek ubrania wysuszone w ten sposób są często bardzo pogniecione, a nawet mogą się widocznie odkształcić. Dzięki suszarce automatycznej Samsung pozbędziemy się tego problemu – urządzenie nie tylko zadba o ubrania, przyspieszy czas ich schnięcia, ale także idealnie skomponuje się z wnętrzem łazienki, kuchni czy domowej pralni.

2. Oszczędność miejsca w łazience lub pralni

Dzięki suszarce automatycznej czyste i suche ubrania, pościel czy domowe tekstylia od razu ułożymy na półce w szafie lub w szufladzie ciesząc się odzyskaną przestrzenią. Ale co jeśli nie mamy miejsca w łazience, aby postawić obok siebie dwa sporej wielkości urządzenia? Otóż suszarka może stanąć na pralce, a tym samym nie zabierze nawet centymetra powierzchni, po której się poruszamy. We właściwym i stabilnym ustawieniu urządzeń w kolumnie pomoże dedykowany łącznik, który dodatkowo pełni rolę półki na pranie. Oba urządzenia można później obudować zabudową meblową, pamiętając jednak o zachowaniu odpowiednich odstępów. Jeśli nawet takie rozwiązanie okaże się niemożliwe do zastosowania w łazience, możemy pomyśleć o zabudowaniu suszarki i pralki w korytarzu.

3. Szybsze efekty, mniej prasowania

Na tradycyjnej suszarce stojącej mieści się niewiele rzeczy, a czas potrzebny na ich całkowite wyschnięcie potrafi się mocno wydłużać, szczególnie jesienią i zimą. Do tego dochodzi jeszcze prasowanie, która to czynność nie tylko zabiera nam czas, ale bywa też uciążliwa. Z rozwiązaniem przychodzi zestaw od Samsung. Dzięki programowi Quick Drive w pralce wypierzesz i odwirujesz ubrania w 39 minut, a Program Super Szybki w suszarce umożliwi wysuszenie wsadu bawełny i syntetyków w 81 minut. To oznacza czyste, suche i pachnące pranie w zaledwie 2 godziny. Co więcej, funkcja Bez zagnieceń w suszarkach Samsung AI Control sprawi, że ubrania nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze. Po wyjęciu z suszarki będą miękkie, przyjemne w dotyku i gotowe do założenia. 

4. Inteligentna współpraca urządzeń

Jakie udogodnienia posiadają nowoczesne pralki i suszarki? Zadaniem programu Pranie Optymalne AI w pralkach Samsung jest optymalizacja zużycia zasobów, co umożliwiają specjalne czujniki dostosowujące długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. Podobnej automatyzacji podlega proces suszenia – OptimalDry™ to inteligentny system wyposażony w czujniki wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła, który na bieżąco dostosowuje czas suszenia chroniąc ubrania i oszczędzając energię elektryczną. Zwieńczeniem tych funkcji jest inteligentna współpraca urządzeń połączonych ze sobą za pomocą panelu AI Control. Dzięki niemu pralka, na podstawie wybranego programu prania, podpowiada suszarce odpowiedni program suszenia, a użytkownikowi pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także