PARTNER PORTALU
Pralka w łazience. Jak ją ukryć? 7 dobrych rozwiązań z projektów architektów

Pralka w łazience. Jak ją ukryć? 7 dobrych rozwiązań z projektów architektów

Autor: Justyna Łotowska
02 marz 2021 09:53

W większości mieszkań pralka ląduje w łazience - mało kto ma dziś miejsce na osobną pralnię, prawda? Jak ukryć pralkę w łazience? Mamy 7 dobrych pomysłów z projektów architektów. Może któryś z nich wpadnie wam w oko?

Nawet w nowych mieszkaniach w bloku pralka zwykle zajmuje miejsce w łazience, często "psując" nieco efekt po remoncie tego pomieszczenia i nie do końca pasując do nowoczesnej aranżacji łazienki. Jak ukryć pralkę w łazience?

Nawet w bardzo małej łazience można zmieścić pralkę, a co więcej, zabudować ją ładnie i praktycznie. Wystarczy dobry projekt!

 

Pierwszym pomysłem jest zabudowanie i przesłonienie pralki  frontem otwieranym na czas prania. Gdy pralka nie jest używana pozostaje niewidoczna. Możemy to zrobić zamawiając szafkę pod umywalkę z przedłużonym blatem - właśnie tam, ukryta za drzwiczkami, stanie nasza pralka. To bardzo popularne i łatwe do wykonania rozwiązanie, które pozwoli schowac pralkę nawet w małej łazience w bloku.

Drugim dobrym pomysłem jest umieszczenie pralki w wysokiej zabudowie. Może się znaleźć na dole lub na wysokości, możemy w takiej zabudowie zmieścić nawet dwa urządzenia - pralkę i suszarkę, a dodatkowo sporo szafek do przechowywania wokoło. 

Trzecim rozwiązaniem jest umieszczenie pralki za zabudową z przesuwnymi drzwiami. Dzięki takiemu rozwiązaniu odsłaniamy pralkę tylko w razie potrzeby, a na co dzień jest ona sprytnie ukryta.

Czytaj też: Pralka w łazience: świetne sposoby na urządzenie

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także