Przechowywanie w łazience – 15 praktycznych  zestawów mebli

Przechowywanie w łazience – 15 praktycznych zestawów mebli

Autor: Anna Usakiewicz
02 gru 2014 10:47

Przechowywanie w łazience to prawdziwa sztuka. Kosmetyki, detergenty, ręczniki, akcesoria kąpielowe... na to wszystko potrzeba sporo miejsca i sposobu jak utrzymać porządek.

Wszyscy mamy w łazience wiele przedmiotów niezbędnych na co dzień oraz zapasów - ręczników, detergentów. Do tego akcesoria do makijażu, przybory toaletowe, kosmetyki. Aby nie zabrakło miejsca na wszytko co niezbędne, a przybory były zawsze na wyciągniecie ręki przydadzą się praktyczne i funkcjonalne meble. Czasem wystarczy jedna szuflada, aby pomieścić i przechowywać to, czego potrzebujemy najczęściej. Ale musi być pojemna i dobrze zorganizowana.

W organizacji przestrzeni wewnątrz szuflady pomagają specjalne systemy: przegródki, podziałki relingi i wkłady, które dzielą jej wnętrze na mniejsze części - idealne do przechowywania różnego rodzaju zawartości. Zarówno takich drobiazgów jak gumki, spinki, waciki, używanych codziennie akcesoriów do makijaży czy większych przedmiotów, takich jak pojemniki z kosmetykami, golarka, suszarka.

Do przechowywania detergentów, zapasowych ręczników sprawdzą się większe meble, np. szafki boczne, wysokie słupki. Do wyboru mamy meble z klasycznymi półkami, na których można przechowywać wszystko co niezbędne w łazience, ale także wewnętrzne szuflady, które zapewniają wygodne korzystanie.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także