PARTNER PORTALU
Szafka z umywalką – nowości i ceny

Szafka z umywalką – nowości i ceny

Autor: Anna Usakiewicz
03 gru 2014 13:00

Elegancka szafka z umywalką to praktyczny zestaw, który sprawdzi się w każdej łazience. Kupując szafkę z dedykowaną umywalką mamy gwarancję, że oba elementy będą do siebie pasować. Sprawdziliśmy ile kosztuje taki komplet.


Umywalka oraz szafka pod nią to podstawowe elementy wyposażenia łazienki. Możemy kupić je osobno lub w zestawie. Jeżeli zdecydujemy się na samodzielne dobieranie umywalki do mebla musimy wziąć pod uwagę wymiary wyposażenia, sposób montażu, a także styl zarówno szafki jak i umywalki.

Prostszym i bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie wybór kompletnego zestawu. Szafka z umywalką wybrane z katalogu jednego producenta to gwarancja dopasowania zarówno pod względem sposobu montażu umywalki: możemy wybrać wersje nablatowe, meblowe, wpuszczane. W każdym przypadku producenci polecają odpowiedni kształt i wielkość mebla. Możemy nieć pewność ze szafka i umywalka będą pasowały do siebie także pod względem stylu tworząc spójny i efektowny komplet.

Do wyboru mamy meble z lakierowanego MDF-u, fornirowane, płyty wykończonej laminatem z dekorem drewna, a także modele drewniane. Pasujące do nich umywalki to zazwyczaj modele ceramiczne, ale często producenci oferują umywalki wykonane z konglomeratu. Ceny takich zestawów - szafka z dopasowaną, dedykowaną umywalką - są zróżnicowane i zależą w dużym stopniu od materiałów z jakich są wykonane, wpływ na cenę mają także wymiary. Ceny zestawów prezentowanych  w przygotowanym przeglądzie zaczynają się już od 775 zł. Wszystkie meble i umywalki dostępne są na polskim rynku.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także