PARTNER PORTALU
Grzejniki do łazienki - klasyczny model z funkcjami

Grzejniki do łazienki - klasyczny model z funkcjami

Autor: Anna Usakiewicz
20 sie 2019 08:45

Co powinny zrobić osoby, które nie lubią grzejników elektrycznych o zbyt nowoczesnym wyglądzie? Mogą postawić na klasyczne modele, które posiadają szereg funkcji - zapewnią nie tylko odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, ale także suche ręczniki.

Elektryczny grzejnik łazienkowy w tradycyjnym białym kolorze i drabinkowym kształcie może skrywać w sobie wiele funkcji, takich jak wentylator z filtrem powietrza. Bardzo szybko dogrzejemy łazienkę, jak i wysuszmy ręczniki, dzięki wbudowanemu wentylatorowi, 

Przydatna będzie możliwość pracy z maksymalną mocą - przez okres od 10 min do 2 godzin (następnie urządzenie samoczynnie powróci do normalnego cyklu pracy). Możemy tak zaprogramować grzejnik, aby załączał ten tryb pracy co 24 godziny. Wówczas każdego dnia tygodnia, o tej samej porze przygotujemy łazienkę na kąpiel i prysznic oraz wysuszymy ręczniki.

Niezależną pracę przez cały rok gwarantuje urządzenie, które może być podłączone hydraulicznie do instalacji centralnego ogrzewania. 

Pełną kontrolę nad pracą urządzenia, w sposób zdalny, umożliwia centralka systemu Cozytouch, która współpracuje z urządzeniem drogą radiową. Należy podłączyć ją do routera internetowego, a następnie pobrać darmową aplikację mobilną.

Łazienka jest pomieszczeniem, które wietrzymy szczególnie często. Nie zawsze pamiętamy wtedy o wyłączeniu grzejnika, czego skutkiem jest strata energii. Na szczęście dostępne są suszarki łazienkowe, które posiadają czujnik otwartego okna. Gdy wykryje on nadmiar zimnego powietrza wokół grzejnika - automatycznie zatrzyma jego pracę na czas wietrzenia.

Powyższe funkcje posiada grzejnik Nefertiti z oferty Atlantic Polska, wyposażony w 2 dekoracyjne wieszaki, które umożliwiają wygodne i łatwe suszenie ręczników kąpielowych lub drobnej bielizny.

Do dyspozycji mamy 3 programy czasowe, dla każdego dnia tygodnia, z możliwością kopiowania ustawień na kolejne dni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także