PARTNER PORTALU
Grzejniki łazienkowe: 7 ciekawych modeli

Grzejniki łazienkowe: 7 ciekawych modeli

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 wrz 2019 14:22

Grzejnik w łazience spełnia wiele funkcji jednocześnie. Odpowiada za ogrzanie pomieszczenia, jest suszarką na ręczniki i bieliznę, może również stanowić ciekawą dekorację.

Tak odpowiedzialna rola sprawia, że warto poświęcić jego wyborowi więcej uwagi. Jak dobrać  idealny grzejnik łazienkowy podpowiada Magdalena Pięcińska, Specjalista ds. Technicznych, Zehnder Polska.

- Opracowaliśmy własny przepis na idealny grzejnik łazienkowy z punktu widzenia klienta o zróżnicowanych gustach. Wyjątkowe dekoracyjne grzejniki łazienkowe czynią wnętrze nie tylko cieplejszym, co jest przecież kluczowym czynnikiem, ale również piękniejszym z dużym naciskiem na funkcjonalność. Dla wielbicieli użytecznych dodatków oferujemy wieszak na ręczniki, uchwyty na ręczniki na płaskim froncie czy półeczki o nośności 4 kg. Wielofunkcyjne urządzenie grzewcze, jakim jest Zehnder Zenia, zapewni ciepło i wysuszenie ręcznika w dogodnym dla nas momencie. Jest to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień oraz termowentylator w jednym. Również wersja MIX grzejnika, a więc wodno-elektryczna ze zintegrowaną grzałką, pozwala na szybkie uruchomienie grzejnika w miarę potrzeb. Przecież także latem przyjemnie jest mieć suchy ręcznik pod ręką. Jeśli już mowa o elementach technicznych to Zehnder ułatwia również podłączenie grzejnika do instalacji. Jest możliwe podłączenie nie tylko boczne z dowolnej strony, ale i środkowe, zintegrowane tzw. Zehnder Easy-Fit. Niezależnie od wyboru dostępnych opcji każdy przyzna, że grzejnik musi stanowić również dekorację w łazience. Dlatego do ich tworzenia zatrudniamy znanych projektantów np. ze studia King&Miranda.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także