Wnętrze w dobrym klimacie - zadbaj o ogrzewanie

Wnętrze w dobrym klimacie - zadbaj o ogrzewanie

Autor: Urszula Tatur
11 wrz 2020 10:28

Optymalna temperatura w domu ma istotny wpływ na samopoczucie mieszkańców. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiedni klimat wnętrza – bez względu na porę roku. Właścicielom podłogówki pomogą w tym rozwiązania sterujące.

Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet. Aby jednak móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności, niezbędne są rozwiązania, które pozwolą na swobodę programowania optymalnej temperatury w mieszkaniu. Odpowiedzią są nowe modele kontrolerów z dotykowym wyświetlaczem TFT.

Ciepło-zimno

Każdy z nich oferuje różny zakres możliwości w obszarze sterowania podłogówką. Wariant podstawowy to T-CKS Standard z funkcją grzania, natomiast w opcji T-CKS/W Standard Wi-Fi wbudowano dodatkowo moduł umożliwiający zdalną kontrolę nad całym systemem. Bardziej wymagający użytkownicy docenią z kolei modele T-CKC Clima oraz T-CKC/W Clima Wi-Fi. Jak sama nazwa wskazuje, ich funkcjonalność – w porównaniu do wariantów standardowych – poszerzono o opcję chłodzenia. W obu modelach znajdziemy także czujnik wilgotności, a w drugim dodatkowo moduł Wi-Fi.

Pod kontrolą

Urządzenia pozwalają na ośmiokrotną zmianę temperatury w ciągu doby. Charakteryzują się także minimalistyczną estetyką, dzięki czemu dyskretnie wkomponują się w aranżację wnętrza.
Ich wymiary to 75 mm x 95 mm x 20 mm.

Cena netto: od 743,00 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także