PARTNER PORTALU
Jakie oświetlenie do łazienki? Kilka dobrych pomysłów

Jakie oświetlenie do łazienki? Kilka dobrych pomysłów

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 sty 2021 12:29

Jakie oświetlenie wybrać do łazienki? Zobaczcie ciekawe i niestandardowe pomysły, które mogą sprawdzić się w waszej łazience!

Funkcjonalne i nastrojowe światło odgrywa w łazience bardzo ważną rolę. Aby uzyskać idealną konfigurację oświetlenia, należy wziąć pod uwagę trzy aspekty: oświetlenie podstawowe, oświetlenie akcentujące i oświetlenie funkcjonalne.

Podczas gdy oświetlenie podstawowe oświetla naszą drogę, oświetlenie akcentujące wprowadza do koncepcji oświetlenia ideę dobrego samopoczucia. Wyraziste i kontrastujące oświetlenie nie tylko buduje pobudzającą atmosferę w łazience, ale także tworzy przytulne akcenty. W strefie mycia nacisk kładziony jest na funkcjonalne oświetlenie, które musi być jasne, ale nieoślepiające użytkownika.

Od ciepłej bieli poprzez biel neutralną aż po dzienną - spektrum jasnych barw waha się od ciepłej żółci do zimnego niebieskiego, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałym światłem o każdej porze dnia: zimna barwa rano, aby cię obudzić, ciepła wieczorem aby pomóc Ci się zrelaksować.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także