Lastryko, wielki format, industrialne inspiracje - świetne nowe kolekcje płytek na ściany i podłogi

Lastryko, wielki format, industrialne inspiracje - świetne nowe kolekcje płytek na ściany i podłogi

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 sty 2021 10:51

Kolekcje, które Tubądzin proponuje w 2021 roku są odpowiedzią na nową rzeczywistość – przestrzeń, która musi spełniać wiele funkcji, kolory, które dają ukojenie, a także zgodnego z trendami designu, który się nie znudzi.

Zmęczeni minionym rokiem, pełnym niespodzianek i restrykcji, w tym roku wypatrujemy przede wszystkim komfortu. Blisko przyjaciół i rodziny, w niebanalnych wnętrzach. Czy to w surowych, industrialnych przestrzeniach, dających wolność wyboru dodatków i łączenia kolekcji, czy też w otoczeniu kojących kolorów lub luksusie inspirowanym najdroższymi kamieniami szlachetnymi. Nowe kolekcje Ceramiki Tubądzin mają być odpowiedzią na te potrzeby. 

Przed nami sześć premierowych kolekcji marki Monolith, która na stałe zagościła nie tylko w łazienkach, salonach i korytarzach klientów indywidualnych, ale też jako okładzina – na elewacjach, wyspach kuchennych, czy meblach. Trzy wielkoformatowe kolekcje (Art Cement, Tin, Patina Plate), które Tubądzin wdraża w 2021 r. to ukłon w stronę industrialnych inspiracji, surowych loftów, rdzy, ale też materiałów nadgryzionych zębem czasu. Z kolei wielkoformatowa kolekcja Harmonic – to elegancka, ponadczasowa płytka inspirowana delikatnym kamieniem, z przeplatającą się kolorystyką beżu, szarości, aż po jasny, niemalże transparentny w odbiorze kolor.

Ambra Bianca i White Opal to wielkoformatowe propozycje inspirowane szlachetnymi kruszcami - białym bursztynem i opalem. Te luksusowe kamienie noszą w sobie także wspomnienie wakacji, odpoczynku na tajemniczej plaży oraz dają zastrzyk optymistycznej energii. W 2021 roku zobaczymy cztery nowości w formacie 30x75 cm (kolekcje My Tones, Mild Garden, Goldgreen i Brass) oraz nowa kolekcja w formacie 33x90 cm (kolekcja Macchia) Wszyscy, którzy tęsknili za kolorami i odważnymi rozwiązaniami wzorniczym nie powinni być zawiedzeni.

Anna Skonka-Wojtysiak, kierownik działu wzornictwa Grupy Tubądzin dodaje: - Naszej kreacji od zawsze przyświeca idea „pięknie się różnić”. Myśląc o nowych propozycjach kolekcji, tworzonych zawsze z myślą o naszych klientach, staramy się oddać w ich ręce pełen wachlarz możliwości wzorniczych i dekoracyjnych. Nie inaczej było i tym razem. Przepiękne, pastelowe kwiaty – zaczerpnięte z przydomowego zielnika, a obok nich wysublimowany granat i elegancka, szmaragdowa zieleń w otoczeniu platynowych, lekko połyskujących dekoracji; zdecydowana, charakterna miedź cegiełek pośród industrialnej, patynowanej zieleni połączonej z cementowym cotto; a na koniec lekko posrebrzana płytka inspirowana metalem, zaprezentowana w bardziej eleganckiej i czystej formie, poprzez użycie różnorodnych faktur - od błysku płytki podstawowej po zdefiniowany akcent metalicznej barwy zatopionej w szkle oraz strukturalnych dekoracjach - to tylko krótka opowieść o tym, co pragniemy oddać w ręce naszych odbiorców.

Zabawa kolorem i formą, inspirowana lastryko to kolekcja Dots, w formacie 30-x75 cm
Warto też już też teraz zapowiedzieć kolekcje wyczekiwane przez wszystkich miłośników talentu Macieja Zienia: Boho, Timeless, Funky i Sophisticated to odpowiedź na cztery wiodące trendy, w formacie 33 x 90 cm już wkrótce cieszyć będą oczy i wnętrza wszystkich, którzy cenią sobie rozpoznawalny styl projektanta.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także