×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Łazienka z betonem na ścianie. Świetny pomysł na aranżację z płytkami

Łazienka z betonem na ścianie. Świetny pomysł na aranżację z płytkami

Autor: Justyna Łotowska
22 lis 2021 13:59

Podoba ci się łazienka w stylu loft, ale jednocześnie przytulna i ciepła? Ta aranżacja spełnia te oczekiwania! Zobacz ciekawy pomysł na łazienkę z rysunkiem betonu na ścianie. To płytki polskiej marki!

W tej nowoczesnej łazience wszystko jest na swoim miejscu. Zamiast kabiny zastosowano modne i funkcjonalne rozwiązania bezbrodzikowe - czarny odpływ liniowy idealnie komponuje się z czarną deszczownicą i baterią prysznicową. Lekkości dodaje transparentna szklanka zamiast klasycznej kabiny prysznicowej. 

W strefie umywalki uwagę zwraca elegancka, podwieszana komoda z rysunkiem drewna. Zmieściły się na niej dwie umywalki nablatowe z czarnymi stojącymi bateriami umywalkowymi. Na ścianie wiszą dwa symetryczne podświetlane lustra w czarnych ramach.

Gwiazdą tej aranżacji bez wątpienia są jednak płytki łazienkowe z rysunkiem betonu. W projekcie wykorzystano płytki z kolekcji Concrete polskiej marki Ceramica Bianca. uwagę zwracają przede wszystkim płytki z patchworkowym wzorem, które zastosowano właśnie w strefie umywalki - mają rysunek betonu, a jednocześnie piękny, bohaty patchorkowy wzór, który dodaje łazience przytulności.

W kolekcji Concrete znajdują się też płytki z jednolitym betonowym wzorem oraz ciekawe płytki dekoracyjne Concrete Grey Qyadra z kwadratowym, trójwymiarowym motywem. Całość uzupełniają srebrne listwy i szklana mozaika oraz dekoracyjne cegiełki Retro Brick w kolorze zielonym.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także