PARTNER PORTALU
Łazienkowe trendy - piaskowiec i monstery

Łazienkowe trendy - piaskowiec i monstery

Autor: Anna Usakiewicz
27 lis 2017 14:13

Jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich miesięcy w aranżacji wnętrz jest wprowadzanie do przestrzeni mieszkalnej nietuzinkowych roślin takich jak monstery czy oplątwy.

Ich nasycone barwy oraz różnorodne kształty ożywiają każde miejsce oraz wprowadzają spokojny klimat. Świetnie odnajdują się one w towarzystwie neutralnego tła. Taki sposób aranżacji przestrzeni z użyciem kolekcji Massa marki Monolith przedstawia Ceramika Tubądzin.

Massa jest włoskim miastem znajdującym się w przepięknej Toskanii. Razem z niedaleką Carrarą tworzą słynne na całym świecie zagłębie kamieniarskie. To właśnie świat kamienia zainspirował twórców nowych kolekcji marki Monolith. W ten właśnie sposób powstała Massa, która nawiązuje do piaskowca.Płyty Massa, ze względu na swoją kolorystykę, stanowią idealne tło dla charakterystycznych dodatków. Jasna barwa piaskowca bardzo dobrze komponuje się z roślinami o wyrazistym, pełnym kolorze pozwalając na wyeksponowanie ich feerii barw. Również elementy połyskujące jak lustra czy żyrandol będą bardzo dobrze wyglądać z matowymi płytami.
Kolekcja Massa doskonale odnajduje się w świecie, w którym rośliny pełnią ważną rolę podczas aranżowania wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także