PARTNER PORTALU
Maciej Zień z kolejną kolekcją płytek. Jest elegancko i klasycznie!

Maciej Zień z kolejną kolekcją płytek. Jest elegancko i klasycznie!

Autor: Justyna Łotowska
19 lip 2022 13:13

Balance Stone to szyk w najpiękniejszym, klasycznym wydaniu. Kolekcja została zainspirowana portugalską odmianą marmuru Alpine o ciepłej, kremowej barwie, przetykanej subtelnym brązowo-złotym użyleniem. Autorem projektu dla marki Tubądzin jest ponownie Maciej Zień.

Kolekcja Balance Stone została zaprojektowana z myślą o równowadze. W jej przypadku balans oznacza jednak nie tylko stonowaną, zawsze sprawdzającą się elegancję, ale także ciepłą barwę każdej płyty. We wnętrzach udekorowanych kolekcją panuje harmonia, która sprzyja zdystansowaniu się wobec pędu życia i umożliwia powrót do tego, co najcenniejsze: całkowitego scalenia z naturą.

Ponadczasowa klasyka w nowej kolekcji od Macieja Zienia

W najnowszej kolekcji dla Grupy Tubądzin projektant Maciej Zień sięgnął po Alpine, portugalską odmianę marmuru o wyjątkowej kolorystyce i głębi. Ciepły, jasnobeżowy odcień wpadający w łagodne brązy, szlachetne złoto oraz kontrastującą szarość, urzeka swoim naturalnym wdziękiem.

- Tworząc kolekcję Balance Stone, zacząłem przyglądać się Alpine, portugalskiej odmianie marmuru. Odnalazłem w niej idealną równowagę między łagodnym kolorem ciepłego, jasnego beżu i złotawego brązu a niezwykłym blaskiem. Ten doskonały balans przeniosłem na wielkoformatowy gres - mówi projektant, Maciej Zień.

Łagodność kremowego marmuru równoważy kunsztowna, geometryczna mozaika. Wyróżniający się dekor, ułożony na kształt regularnego wzoru, hipnotyzuje swoim artyzmem. W Balance Stone kontrasty i nieregularność stają się nowym obliczem delikatności i proporcjonalności.

Subtelne kolory w nowej propozycji projektanta

Kolekcja Macieja Zienia podkreśla piękno szlachetnej skały, jaką jest marmur, będąc równocześnie alternatywą dla wszechobecnej bieli. Stanowi idealną propozycję dla osób ceniących sobie wysoką jakość i uniwersalność materiałów. To odpowiedź na przemijające raz za razem trendy

– Balance Stone stworzy elegancki azyl, który zawsze będzie zachwycał swoim kunsztem i wytwornością. Neutralna kolorystyka płyt pozwala je łączyć z dowolnymi dodatkami. Faktura subtelnie nadaje przestrzeni szykowny charakter, ale jej nie dominuje.

Łagodne kolory i żyłkowania marmuru tworzące kolekcję Balance Stone doskonale sprawdzą się w połączeniu zarówno z eleganckimi dodatkami, jak i z prostymi, minimalistycznymi elementami. Dzięki strukturze płytek dostępnych w dwóch wersjach: matowej i polerowanej, z powodzeniem można stworzyć wnętrze pozbawione dodatkowych ozdób. Kolekcja umożliwia zaaranżowanie zarówno reprezentacyjnego, rozświetlonego salonu, jak i efemerycznego, przytulnego azylu, w którym można zrelaksować się po dniu pełnym wyzwań.

Gresy wielkoformatowe Balance Stone występują w wymiarach 120 × 240, 120 × 120 oraz 60 × 120 cm. Dedykowana mozaika na wymiar 30 x 30 cm.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także