PARTNER PORTALU
Marmur nie tylko do łazienki. Eleganckie aranżacje

Marmur nie tylko do łazienki. Eleganckie aranżacje

Autor: Urszula Tatur
02 kwi 2020 10:28

Marmur, od wieków uznawany za kwintesencję elegancji, w stylowy sposób powraca do nowoczesnych mieszkań i domów. Z powodzeniem podkreśli nowoczesność łazienki, stylowość garderoby i piękno pracowni, przestrzenność korytarzy oraz klatek schodowych, a nawet zmysłowość salonów spa i domowych sypialni.

Tym, co z łazienki czyni salon kąpielowy jest odpowiednia przestrzeń – większy metraż, przemyślany dobór materiałów takich jak płytki podłogowe i ścienne oraz nieliczne, stylowe meble.

Luksusem naszych czasów są umiar i elegancja, które można uznać za główne cechy płytek ceramicznych Marmochic Villeroy & Boch. Kolekcja ta idealnie odwzorowuje struktury oraz kolory marmuru i pozwala zachować stylową ciągłość nowoczesnego, europejskiego stylu. Dzięki niej rozwiązania w stylu pałacowym nie kłócą się z minimalizmem.

Do wyboru połysk albo mat. A może jedno i drugie? Gładkie, spokojniejsze ściany oraz podłoga, w której można się przejrzeć. Lub na odwrót – ściany, na których tańczą promienie słoneczne i jednolita tafla podłogi. Klasa, elegancja oraz wytrzymałość.

Królestwo czerni i bieli

Kolekcja płytek ceramicznych Marmochic marki Villeroy & Boch oferuje szlachetną gamę stonowanych barw – wśród nich esencja bieli, w wersji błyszczącej i matowej; głęboka, perłowa szarość oraz ciemny grafit.

Kolory te pięknie współgrają z nowoczesnym metalem oraz szkłem – stojąc na straży klasycznych i eleganckich rozwiązań na lata. Wybierane zarówno przez mieszkańców nowoczesnych mieszkań i domów, jak i przez projektantów stylowych przestrzeni użytku publicznego.

Ponadczasowa elegancja 

Jakość oraz dobry styl nie wychodzą z mody. I choć co sezon pojawiają się nowe trendy – zwolennicy kolekcji inspirowanych urokiem marmuru pozostają wierni europejskiej, pałacowej tradycji oraz swoim wyborom.

Piękno płytek Marmochic to gwarancja długotrwałej satysfakcji i codziennej wygody. Nie tylko w domu! Marmur wraca też do przestrzeni publicznej – witając nas w progach stylowych biurowców, galerii handlowych i butików. Piękna podłoga okazuje się tym, co scala i uszlachetnia projekt.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także