×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płytki ceramiczne. 4 świetne nowości do łazienki i kuchni. Zobacz je!

Płytki ceramiczne. 4 świetne nowości do łazienki i kuchni. Zobacz je!

Autor: Justyna Łotowska
Dodano: 19 sty 2022 11:26
Zaktualizowano: 19 sty 2022 22:07

Nowe propozycje polskiego producenta Ceramika Paradyż to dziewięć wyjątkowych kolekcji płytek ceramicznych powstałych z myślą o zaaranżowaniu domu marzeń. Cztery pierwsze prezentowane nowości łączą w sobie zestawienie wzorów i kolorów zaczerpniętych wprost ze świata przyrody.

Nowe kolekcje płytek mają pomóc w urządzeniu przestrzeni sprzyjającej celebrowaniu codzienności, umacnianiu więzi z bliskimi czy obcowaniu z przyrodą.

- Kolekcje Paradyż Classica of Dreams odpowiadają na potrzeby klienta, który bardziej niż dotychczas tęskni za naturą, miękkimi, organicznymi formami oraz kolorem w swoim otoczeniu. Wszystko po to, aby nasz dom stał się wymarzoną przestrzenią do życia, pracy i odpoczynku. W ostatnim czasie zauważamy nasilenie trendu „back to nature”. W myśl tej idei wracamy do życia w zgodzie ze sobą, w duchu slow life, myślimy o ekologii. Dlatego jednym z mocniej zaakcentowanych i eksponowanych motywów nowego setu jest natura. – powiedziała Aldona Chudzicka, dyrektor działu rozwoju produktu Ceramiki Paradyż.

W kolekcjach Sweet, Dream, Happiness oraz Ideal znajdziemy inspiracje egzotyką, światem orientu i całą gamę delikatnych kolorów ziemi. Bogata paleta barw i dekorów gwarantuje ogromny wybór rozwiązań, odpowiadając na potrzeby klientów o różnych gustach. Z kolei uniwersalny format płytek 30x60 cm, pozwala na tworzenie prawdziwie oryginalnych zestawień i kompozycji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także