Płytki ceramiczne do łazienki. Zobacz nowe, inspirujące kolekcje!

Płytki ceramiczne do łazienki. Zobacz nowe, inspirujące kolekcje!

Autor: Ewa Kozioł
23 marz 2021 12:13

Wyjątkowo inspirujące propozycje, które gwarantują zaskakujące rozwiązania i odważne stylizacje. Taka jest nowa oferta płytek do łazienki marki Cersanit w popularnym formacie 30x60.

Wśród wszechstronnych kolekcji płytek, swoich ulubieńców znajdą zarówno amatorzy klasyki, jak i szukający nowoczesnych rozwiązań do swojej unikalnej przestrzeni. Dekoracyjne wzory i kolory odzwierciedlą to, co najbardziej intrygujące, a nieoczywiste struktury nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Nawet klasyczne barwy, jak biele, szarości czy połączenia z drewnem do odkrycia są w zupełnie nowej odsłonie.

Wśród nowych kolekcji łazienkowych w formacie 30x60 znajdziemy szeroki wachlarz propozycji. Gresy Fara zaskakują subtelnym urokiem barw i kształtów tworząc wyjątkową harmonię w całym pomieszczeniu. Połyskujące na płytkach w świetle elementy dekoracyjne dodatkowo pogłębiają nastrojową atmosferę, a organiczny charakter całości jeszcze mocniej podkreśli drewnopodobna podłoga, która nawiązuje do naturalnego wydźwięku kolekcji. 

Gresy Herra wyróżnia efektowne połączenie industrialnej surowości z klasyką francuskiego designu. To propozycja, która zachwyci każdego. Płytki Dekorina natomiast definiuje oryginalność uzyskana dzięki potędze koloru. Tu przyciąga mocny akcent kolorystyczny w szlachetnym odcieniu głębokiego turkusu. Kolekcja Safina to Art Deco przeniesione do XXI w. Ponadczasowa klasyczna biel matowych płytek wpasuje się w wystrój każdego wnętrza, a dekoracyjny motyw inserto to gwarancja zaskakującego efektu. Niezwykle interesującą kolekcją jest też Arce, czyli idealna propozycja do budowania odważnych i oryginalnych aranżacji. Przykuwa ona wzrok nieskazitelną bielą przełamaną intrygującymi czarnymi żyłkami. 

W ofercie Cersanit na odkrycie czekają też dwa zupełnie nowe szkliwa – Perla (perłowe) oraz Super matt (wyjątkowo matowe). Oba dostępne w bieli. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także