×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płytki ceramiczne inspirowane stylem japandi. To nowość!

Płytki ceramiczne inspirowane stylem japandi. To nowość!

Autor: Justyna Łotowska
28 lip 2021 11:50

Subtelna paleta barw, proste formy i naturalna harmonia. Tak w kilku słowach można zdefiniować jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich tego roku – japandi. To właśnie ten styl stał się natchnieniem dla twórców nowych kolekcji Ceramiki Paradyż.

Styl japandi to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i surowości skandynawskich wnętrz z ciepłem, naturalnością i harmonią rodem z kraju Kwitnącej Wiśni. Doskonale wpisuje się we współczesne realia, wnosząc do naszych domów to, czego obecnie najbardziej potrzebujemy – spokój, komfort i atmosferę wyciszenia. Zarówno idee te, jak i genialna w swej prostocie stylistyka, znajdują odzwierciedlenie w nowych produktach Ceramiki Paradyż. Inspirowane pięknem naturalnego drewna kolekcje Heartwood oraz Soulwood doskonale wpisują się w nurt japandi, będąc doskonałym przykładem przeniesienia motywów ze świata przyrody na materiał ceramiczny.

Kolekcję Heartwood cechuje subtelna struktura i delikatny błysk tonalnej grafiki. Znajdziemy w niej bogaty wachlarz aż pięciu wyjątkowych kolorów utrzymanych w ciepłych odcieniach drewna - Crema, Latte, Honey, Toffee oraz Cardamon. Dzięki temu płytki pięknie wypełniają przestrzeń kojącą harmonią, doskonale wpisując się w najmodniejszy styl wnętrzarski tego roku. Pozostawiają też jednocześnie szerokie spectrum możliwości ich zastosowania i umożliwiają tworzenie przeróżnych aranżacji. Wśród dostępnych w secie formatów znajdziemy zarówno płytki w wielkim formacie 19,8 x 119,8 cm i 19,8 x 179,8 cm, jak również dekoracyjne kafle do układania w elegancki wzór chevron – 9,8 x 59,8 cm.

Kolekcja Soulwood to  zestawienie pięciu wariantów kolorystycznych: Vanilla, Almond, Chocolatte, Coconut i Masala, które wprowadzają nową jakość, typowy dla stylu japandi komfort i elegancję do wnętrz o klasycznym, minimalistycznym, industrialnym lub nowoczesnym charakterze. Kolekcja zachwyca miękką, ciepło wybarwioną grafiką, delikatnymi sękami oraz wiernie odwzorowującą drewno fakturą w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Płytki dostępne są w formacie 19,8 x 119,8 cm oraz 19,8 x 179,8 cm.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także