PARTNER PORTALU
Płytki do kuchni i łazienki. Nowe kolekcje o ponadczasowym charakterze!

Płytki do kuchni i łazienki. Nowe kolekcje o ponadczasowym charakterze!

Autor: Ewa Kozioł
22 sie 2022 09:03

Stick i Metropolis to dwie nowe kolekcje płytek ceramicznych marki Raw Decor. Idealnie zarówno do kuchni, jak i łazienki. Przyciągają uwagę rozmaitą kolorystyką oraz głębią. To nowoczesna odsłona klasyki pojawiającej się we wnętrzach.

Do łazienki w stylu Japandi i minimalistycznej kuchni

Klasyka i ponadczasowość zamknięta w płytkach, to nawiązanie geometrią oraz stylem do lat 80. Nieprzewidywalność ukryta w kolekcji Stick pozwala na wykorzystanie jej zarówno w domowych wnętrzach, jak i pomieszczeniach oficjalnych, reprezentatywnych holach oraz kawiarniach. Wybierając płytki przypominające wyglądem patyczki, to szereg korzyści, które pozwalają się cieszyć wiecznie młodą mozaiką. Płytki Stick Biały Matowy wkomponują się w łazience w stylu Japandi, minimalistycznej kuchni, w skandynawskim salonie na kominku oraz eklektyczną toaletą gościnną. Estetyczne kształty pozwolą nadać wnętrzu radość i harmonię, stawiając wyjątkowe wzornictwo na pierwszym planie, bez uczucia przepychu.

W harmonijną jodełkę klasyczną i w modną cegiełkę

Kolekcja płytek Metropolis to długie, prostokątne płytki, oddające charakter najpopularniejszego motywu dekoracyjnego w świecie płytek. Prostokątne płytki dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, ułożone w harmonijną jodełkę klasyczną, najmodniejszy chevron lub nigdy niewychodzącą z mody cegiełkę, pozwolą zmienić proporcje pomieszczenia. Wizualna sztuczka sprawdzi się w małych, niskich lub wąskich pomieszczeniach, które wymagają powiększenia, wydłużenia lub poszerzenia. Kolekcja płytek Metropolis dzieli się ze względu na dwie, wyjątkowe i nietypowe powierzchnie: holo i crackle.

Unikatowe płytki z kolekcji Metropolis Holo posiadają płytkę holograficzną, która mieni się kolorami od różu, przez zieleń, aż do fioletu. W połączeniu z odpowiednim oświetleniem uczynią wyjątkową grę świateł, która urozmaici niejedno wnętrze. Metropolis Holo Pink towarzystwie bieli, złota i marmuru ukazuje swoje prawdziwe piękno, stając się intrygującym dopełnieniem stylowej łazienki lub kuchni.

Płytki Metropolis z unikatową spękaną powierzchnią, to najmodniejsza kolorystyka zamknięta w prostokątnej płytce. Nowojorska kuchnia lub oryginalna łazienka, pełna ciekawych rozwiązań, to idealne miejsce dla płytki Metropolis Amber Połysk. Głębia płytki w towarzystwie białej tapety z motywem złotych konturów liści, stworzy nowoczesną odsłonę drewnianej boazerii, która rozświetli wnętrze.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także