Płytki do łazienki. Nowa kolekcja w delikatnej bieli i odcieniach różu

Płytki do łazienki. Nowa kolekcja w delikatnej bieli i odcieniach różu

Autor: Ewa Kozioł
07 cze 2022 13:57

W kolorze delikatnej bieli i odcieniach różu. Świetliste, transparentne i wielowymiarowe. Poznaj nową kolekcję kolekcję płyt wielkoformatowych Onice Ceramiki Tubądzin.

Niebo skrzące się łagodnymi odcieniami różu i pierwsze promienie słońca rozpraszające mrok – kolekcja Onice tworzy przytulne, spokojne wnętrza, przywodzące na myśl nowy dzień i nowe możliwości. Każda płyta jest niepowtarzalnym dziełem sztuki. Odkrywa na nowo różnorodność i niejednoznaczność onyksu.

W Onice udało się uchwycić nie tylko wielowarstwowość minerału, ale przede wszystkim jego transparentność. Sprawia ona, że struktura płyt wspaniale rozświetla się w promieniach słońca i nabiera nadzwyczajnej głębi, raz po raz przywołując obrazy mglistego poranka.

Bianco i Rosa – najpiękniejsze odmiany onyksu

Onyks to minerał, który potrafi udekorować każde wnętrze w pełny powabu i elegancji sposób. Wytworność onyksu w kolekcji Onice, podobnie jak w przypadku naturalnego minerału, prezentuje się najpełniej, kiedy jest on odpowiednio oświetlony.

Onyks ma wiele barw i odcieni. Jego najpiękniejsze, pastelowe odmiany mają kolory pudrowego różu, przechodzącego w amarant, oraz mlecznej bieli podobnej do odcienia perły. W doskonały sposób budują one subtelne przesunięcia w tonacjach. Jednak tym, co najbardziej oczarowuje i przyciąga wzrok jest jego transparentność i wyjątkowa świetlistość.

Onyks – kamień, który kocha światło

Osobliwa struktura minerału i jego wysoka przezierność pozwalająca na fantazyjną grę ze światłem – wszystkie te elementy udało się uchwycić w nowej kolekcji Onice. Każda płytka została wykonana specjalną techniką, polegającą na nakładaniu na siebie półprzezroczystych warstw, wraz z delikatnymi przesunięciami. Powłoka otulająca płytki została pokryta granillą, która po wypolerowaniu zapewnia efekt wysokiej szklistości. Podkreśliła jej trójwymiarowość oraz przestrzenność wzoru. Wielkoformatowe gresy są dostępne w rozmiarze 120 x 240, 120 x 120 oraz 60 x 120 cm.
Kolekcja Onice nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru. Niesłychanie naturalna i oryginalna zarazem, pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także