PARTNER PORTALU
Płytki jak drewno – 15 nowych kolekcji do łazienki

Płytki jak drewno – 15 nowych kolekcji do łazienki

Autor: Anna Usakiewicz
07 sty 2015 12:07

Drewnopodobne płytki ceramiczne to jeden z najmodniejszych ostatnio trendów w urządzaniu łazienek. Lubimy naturalne materiały, a płytki świetnie je imitują. Są przy tym bardzo praktyczne.

Płytki o wzorze drewna, a często także formacie desek ma już w swojej ofercie wielu producentów. Chociaż nie jest to nowy trend, a raczej renesans popularnych w ubiegłej dekadzie wzorów, to w aktualnym wydaniu płytki te wprost zachwycają autentycznością z jaką imitują naturę. 

Drewnopodobne płytki można znaleźć w wielu kolorach, które dobrze oddają kolorystykę rozmaitych gatunków drewna. Barwa, usłojenie, rysunek zachwycają naturalnością. 

Do łazienki możemy wybrać jasne jak i ciemne odcienie, wzory oddające urodę naturalnego drewna, a także wzór przecieranych, starych desek. W każdym wydaniu płytki imitujące naturalny materiał zapewnią łazience efektowny i modny wygląd, a także przytulny charakter. Zachowując wszystkie zalety i atuty drewna materiał ceramiczny jest jednocześnie praktyczny, trwały i atrakcyjny cenowo. Płytki ceramiczne sprawdzają się podczas długoletniej eksploatacji. Są odporne na zarysowania i wilgoć.

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także