PARTNER PORTALU
Płytki łazienkowe: nowa kolekcja w wielkim formacie. Jest piękna!

Płytki łazienkowe: nowa kolekcja w wielkim formacie. Jest piękna!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 kwi 2021 15:21

Szlachetny i ponadczasowy kamień - nowa kolekcja płytek wielkoformatowych oddawać ma piękno minerałów z delikatnym efektem naświetlenia. Jak wam się podoba?

White Opal jest wynikiem współpracy zespołu TU_Kolektyw – połączeniem inspiracji i projektu Katarzyny Malinowskiej ze spojrzeniem kompozycyjnym architekta Tomka Smusa. Jego autorska aranżacja to propozycja na wnętrze pełne harmonii, w którym design spotyka się z malarskim ujęciem naturalnego piękna kamienia.

Wzór małego, szlachetnego minerału poddano monumentalnemu przeskalowaniu i przeniesiono na wielki format. Dzięki temu udało się uzyskać efekt nakładających się na siebie mineralnych warstw i jednocześnie wywołać wrażenie rozmachu i jednorodności.

White Opal doskonale odnajduje się w nowoczesnej architekturze. To kolekcja, w której monolit minerału jest wyrazisty, ale nie przytłacza. Stanowi on ozdobę sam w sobie, dlatego też nie wymaga zbyt wielu dodatków. Jego malowniczość podkreślą meble i dodatki wykonane z naturalnych materiałów, w odcieniu beżu i bieli, a także szklane dekoracje, które delikatnie wtopią się w całość aranżacji.

W ofercie znajdziemy dwie rektyfikowane płytki gresowe White Opal o grubości 6 mm i wymiarach 2398 x 1198 mm (359,90 zł za m2) oraz 1198 x 1198 mm (269,86 zł za m2), obie w wykończeniu w polerze. Producent: Tubądzin, marka Monolith.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także