Płytki z rysunkiem drewna. 3 świetne aranżacje łazienki

Płytki z rysunkiem drewna. 3 świetne aranżacje łazienki

Autor: Justyna Łotowska
15 lis 2021 14:41

Podoba ci się łazienka z drewnem, ale boisz się, że to niepraktyczne i drogie rozwiązanie? Idealnym pomysłem są płytki drewnopodobne. Zobacz 3 świetne aranżacje!

Łazienka z drewnem na podłodze lub na ścianach (albo nawet i na podłodze, i na ścianach jednocześnie) to topowy pomysł na aranżację tego pomieszczenia. Skąd taka popularność motywu drewna w łazience? Pokochaliśmy to, co naturalne i bliskie przyrodzie. Lubimy też wnętrza boho i skandynawskie, a to właśnie w tych stylach drewno jest szczególnie cenione.

Czytaj też: Te płytki łazienkowe są piękne! Polska marka Ceramica Bianca z niesamowitą kolekcją na ściany i podłogi

Jak urządzić łazienkę z motywem drewna? Idealnym rozwiązaniem są płytki drewnopodobne. Możesz wykończyć nimi tylko podłogę w łazience, na ścianę dobierając płytki w kolorze białym, z ciekawymi motywami 3D lub ze wzorami botanicznymi czy marmurowymi. Do wszystkich tych deseni drewno pasować będzie idealnie.

Jeśli chcesz, możesz też zdecydować się na aranżację łazienki z drewnopodobnymi płytkami ceramicznymi na ścianę. Wykończenie wszystkich ścian w ten sposób nie będzie jednak dobrym pomysłem, bo zmniejszy optycznie i tak zwykle niewielką łazienkę. Lepiej postaw na mocny akcent w postaci jednej "drewnianej" ściany, a resztę powierzchni wykończ bardziej neutralnymi płytkami. 

Gdzie szukać inspiracji na łazienki z płytkami drewnopodobnymi na podłodze i ścianie? W naszej galerii pokazujemy 3 pomysły na aranżację z płytkami drewnopodobnymi polskiej marki Ceramica Bianca. Zobacz, jak świetnie może wyglądać taka łazienka! 

Zobacz także inne pomysły na płytki od Ceramica Bianca: Łazienka w stylu boho: 3 pomysły na aranżację i 3 kolekcje płytek

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także