×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Pomysły na ściany w łazience: płytki ceramiczne w kwiaty i liście

Pomysły na ściany w łazience: płytki ceramiczne w kwiaty i liście

Autor: Justyna Łotowska
02 marz 2023 09:48
Aktualizacja: 02 marz 2023 15:41

Płytki ceramiczne inspirowane kwiatami, liśćmi, zielenią, drewnem to nowa, wiosenna propozycja marki Tubądzin na 2023 rok. Zobaczcie 4 nowe kolekcje do łazienki.

Płytki ceramiczne ze wzorami inspirowanymi wiosenną roślinnością każdego dnia pozwalają przenosić się w błogie przestrzenie pełne kwiatów i ziół. Co proponuje Tubądzin na 2023 rok?

Płytki ceramiczne ze wzorem łąki

Kolekcja Mild Garden od Grupy Tubądzin utrzymana jest w angielskim stylu i króluje w niej klasyczna prostota. Kremowy odcień płytek, na których znalazły się akwarelowe interpretacje kwietnej łąki, ujmuje spokojem oraz wyważeniem. Dzięki malarskiemu przedstawieniu roślin, wnętrze zyskuje na przestrzenności oraz naturalności. Dlatego płytki te sprawdzą się również w salonie, tworząc przyjazną, pełną sielskości enklawę.

Z kolei projektanci kolekcji Rochelle, TU_Kolektyw, postawili na delikatne, czarne kontury i monochromatyczną kolorystykę, tworząc prawdziwe tapetowe dzieło sztuki. Uchwycili przy tym wszystkie stadia rozkwitu rośliny – od pączków po sam szczyt rozłożystości płatków.

W podobnej konwencji utrzymana jest linia Liberte, przywołująca obrazy magnolii. W jej przypadku kontury kwiatów zostały zarysowane białą kreską. Subtelne żyłki biegnące wzdłuż płatków odzwierciedlają niezwykłą szczegółowość kwiatu, jego precyzyjną budowę. Szare światłocienie sprawiają natomiast, że wzór nabiera głębi.

Zielone płytki ceramiczne - elegancki wzór do łazienki

W wiosennej aranżacji wnętrz nie może zabraknąć zieleni. W kolekcji Unit Plus Reef znajdziemy ciekawy dekor w intensywnym zielonym kolorze. Nietypowa struktura przyciąga wzrok i pozwala na zaaranżowanie interesującej, minimalistycznej przestrzeni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także