PARTNER PORTALU
Ściany w łazience: 15 dobrych projektów!

Ściany w łazience: 15 dobrych projektów!

Autor: Ewa Kozioł
19 marz 2020 10:02

Jak wykończyć ściany w łazience? Zobaczcie fajne pomysły i inspiracje.

Ściany w łazience możemy wykończyć na wiele różnych sposobów. Do wyboru mamy materiały o przeróżnych wzorach, kolorach, formatach czy strukturach. W tak szerokiej ofercie każdy bez większych problemów znajdzie coś dla siebie. Możemy zdecydować się na wciąż modne i popularne płytki ceramiczne. To materiał trwały, oporny na wilgoć i wodę, a do tego pięknie się prezentuje. Dostępny jest w przy tym w bardzo szerokie gamie zarówno wzorów, jak i kolorów. Producenci oferują nam naprawę sporo w tym segmencie. Warto przejrzeć ich ofertę zanim zdecydujemy się na konkretną kolekcję płytek ceramicznych. 

Na ścianach w łazience doskonale sprawdzi się również cegła, beton czy fototapeta zabezpieczona szkłem. Coraz śmielej wprowadzamy je do swoich wnętrz. I dobrze! Bo prezentują się pięknie. Mogą stanowić doskonałe połączenie zw płytkami ceramicznymi i nadać łazience indywidualny rys. Jeśli nie chcemy nimi wykańczać całych ścian w łazience to może warto zastosować je jedynie na fragmencie ściany. To też bardzo dobre rozwiązanie. Do przestrzeni łazienki można też wprowadzić drewno. Tu trzeba jednak mocno uważać. Powinniśmy wybrać odpowiedni gatunek drewna i uważniej nie stosować je w miejscach narażonych na ciągły kontakt z wodą. 

Wykańczając ściany w łazience nie bójmy się łączenia różnych kolorów, struktur i faktur. Eksperymentujemy i wybierajmy fajne, ciekawe rozwiązania, które nie tylko są modne, ale i praktyczne. I spełniają nasze oczekiwania estetyczne!

Polecamy także Wanna w łazience. Poznaj zalety produktów akrylowych!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także