Ściany w łazience i w kuchni. Zielona mozaika jest super!

Ściany w łazience i w kuchni. Zielona mozaika jest super!

Autor: Ewa Kozioł
15 marz 2022 09:35

Szukasz pomysłu na wykończenie ścian w kuchni i w łazience? Postaw na zieloną mozaikę, która dostępna jest w wielu różnych odcieniach i formach. Pięknie ożywi wnętrze i nada mu charakteru.

Wiosna to bez wątpienia czas, w którym wszystko wokół zyskuje koloru. Głównie są to wszelkie odcienie zieleni. To nie tylko świeży kolor przywodzący na myśl naturę, ale również barwa, która wnosi do pomieszczenia spokój i ułatwia odprężenie. Szukając pomysłu na aranżacyjną metamorfozę, bez względu na to czy będzie mała czy duża, zielona mozaika to idealny wybór.

Raw Decor w swojej ofercie posiada kilkanaście zielonych modeli, które z łatwością można dopasować do każdego stylu i wnętrza. Zwolennicy klasyki powinni sięgnąć po takie mozaiki, jak Stick Emerald – prosta geometryczna forma patyczków w połączeniu z głęboką zielenią sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje harmonia. Klasyczny wygląd wprowadzą także takie nowości, jak płytka Metropolis Dark Green czy Jodełka w rozmiarze XL.

Płytka Metropolis Holo to z kolei model, który wniesie do wnętrza powiew modernizmu. Jasnozielony odcień dopełni paletę kolorystyczną charakterystyczną dla stylu nowoczesnego. Płytka holo zapewni natomiast designerski efekt i będzie dekorem przyciągającym wzrok. Jej kolejną zaletą jest fakt, że dobrze odbija światło, dzięki czemu jest praktycznym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń, które optycznie powiększy i rozjaśni.

Poszukując bardziej wyrazistych opcji, należy sięgnąć na przykład po Arabeskę Emerald lub Flabellum Emerald. Bardziej ozdobny kształt, odbiegający od tradycyjnych wzorów płytek, stanie się punktem centralnym pomieszczenia.

Prawdziwie wiosenny klimat wprowadzą natomiast takie modele, jak Aurora Green, Spring Leaves czy szklana nowość Flabellum Jungle. Roślinny motyw może stać się subtelnym niewielkim dekorem, jak i zdominować wnętrze, odgrywając pierwszoplanową rolę w aranżacji. Mozaika to uniwersalny wybór, który zapewnia swobodę tworzenia i kreowania swojej wizji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także