×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wodoodporne płyty ścienne Rocko Tiles to świetny pomysł na błyskawiczny remont łazienki

Wodoodporne płyty ścienne Rocko Tiles to świetny pomysł na błyskawiczny remont łazienki

Materiał Partnera Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2021 10:24

Jak całkowicie odmienić oblicze łazienki, kuchni czy nawet salonu bez malowania ścian czy skuwania z nich płytek? Wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles firmy Kronospan są wodoodporne, szybkie w montażu i idealnie odwzorowują drewno czy kamień! Zobaczcie świetny pomysł na błyskawiczny remont!

Duży efekt we wnętrzu przy niewielkiej pracy? Wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles  Kronospan to idealny sposób na szybki remont i renowację, zwłaszcza w łazience czy kuchni. Nie musisz już skuwać starych płytek. Wystarczy przykryć je wielkoformatowymi płytami SPC, które montuje się szybko i prosto.

Wodoodporne płyty - idealne do łazienki i kuchni

Płyty Rocko Tiles mają format 2800x1230 i tylko 4 mm grubości. Możesz je montować w całości - dzięki temu stworzysz modną, jednolitą płaszczyznę, która powiększy optycznie przestrzeń. Jeśli chcesz - płyty Rocko świetnie nadają się też do cięcia na dowolny wymiar i format.

Płyty są odporne na działanie wody, dlatego mogą być bez problemu stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Rdzeń płyt w ponad 70 procentach składa się ze sproszkowanego marmuru. Wielkoformatowa płyta jest więc wytrzymała i stabilna wymiarowo. Można ją ciąć, nawiercać i frezować. Nie zmieni kształtu i rozmiaru ani nie spuchnie nawet w narażonej na wilgoć łazience i kuchni. Płyty Rocko Tiles są też odporne na promienie UV, odporne na plamy i zarysowania oraz bardzo łatwe w czyszczeniu. Co więcej, płyty to produkt trudnopalny [EN 13501-1], dlatego też są dobrym rozwiązaniem do dużych projektów komercyjnych.

24 modne dekory, w tym marmur, drewno, kamień i beton

W kolekcji płyt wielkoformatowych Rocko znajdują się 24 dekory. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te naśladujące marmur, kamień, beton i naturalne drewno. Idealne odwzorowanie naturalnych powierzchni to efekt druku cyfrowego i starannego skanowania powierzchni. Dodatkowym atutem płyt ściennych jest ich struktura, która w dotyku przypomina chropowatość kamienia czy  szorstkość drewna.

Wodoodporne płyty Kronospan są znakomitym pomysłem na wykończenie ściany w salonie, kuchni czy łazience. Z łatwością zamontujesz je na starych płytkach ceramicznych, betonie, drewnie czy gresie. Trzeba tylko pamiętać, że podłoże, na którym montujemy płyty ścienne, musi być równe, stabilne i przyczepne. Po przygotowaniu podłoża płyty montuje się na ścianie z użyciem odpowiedniego kleju do ich montażu oraz łączy fugą epoksydową lub silikonem.

Płyty Rocko Tiles dostępne są on-line. !

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także