PARTNER PORTALU
10 pomysłów na kolor w łazience

10 pomysłów na kolor w łazience

Autor: Anna Sołomiewicz
24 paź 2017 08:30

Kolor w łazience to świetny sposób na stworzenie atmosfery lata, która pomoże zrelaksować się w jesienne, długie wieczory.

Wprowadzając do naszych wnętrz odrobinę (lub nawet więcej) koloru, możemy zachować energetyzującą atmosferę lata na dłużej. Jest to szczególnie pożądane w ponure, jesienne wieczory, gdy za oknem niewiele słońca, a kolorowe liście powoli opadają z drzew. Kolorowa łazienka to także idealny pomysł dla każdego, kto ma problemy z obudzeniem się o poranku. Odrobina intensywnych barw zadziała niczym filiżanka solidnej kawy i doda zastrzyku energii na najbliższe kilka godzin. 

Sposobów na kolor w łazience jest wiele. Najprostszym jest zakup kolorowych akcesoriów łazienkowych (np. takich) - w mało inwazyjny sposób ożywią aranżację naszej łazienki. Możemy także pokusić się o kolorowe meble łazienkowe czy ściany. W przypadku tych drugich świetnym rozwiązaniem będą zarówno występujące w licznych kolorach płytki ceramiczne, jak i fototapeta z kolorowymi akcentami.

Oryginalnym akcentem może być również kolorowa ceramika sanitarna - możemy zdecydować się na awangardową kolorową umywalkę bądź miskę toaletową (ale możemy również wyposażyć tę ostatnią w kolorową deskę sedesową). 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także