PARTNER PORTALU
10 pomysłów na strefę umywalki dla dwojga

10 pomysłów na strefę umywalki dla dwojga

Autor: Anna Sołomiewicz
10 paź 2017 10:15

Jeżeli z umywalki korzystają więcej niż jedna osoba warto urządzić w niej strefę umywalki dla dwojga. Zobaczcie jak zrobili to inni.

Krzątanina, pośpiech i walka o miejsce przy umywalce? Nie tak muszą wyglądać nasze poranki. Urządzając strefę umywalki dla dwojga nie tylko sprawimy, że nasza łazienka będzie wyglądać wykwintniej, ale przede wszystkim ułatwimy poranną i wieczorną toaletę.

Strefa umywalki dla dwojga sprawdzi się także w łazienkach rodzeństw. Dzięki wspólnej toalecie, takie czynności jak mycie zębów, które nie należą do ulubionych zajęć dzieci, staną się ciekawsze gdy maluch będzie mógł je robić w towarzystwie. 

Urządzając strefę umywalki dla dwojga możemy wybrać umywalkę dwustanowiskową lub dwie oddzielne misy umywalek. Ta pierwsza opcja pozwoli zaoszczędzić więcej miejsca, podczas gdy druga będzie wyglądała korzystniej w łazienkach urządzonych w konwencji klasycznej i salonowej. Nie zapominajmy o dużym lustrze! Na nic zdadzą się dwie umywalki, jeżeli lustro nie będzie odpowiednio duże, aby zapewnić komfortowe korzystanie z niego dla dwóch osób. Dużą pojedynczą taflę możemy zastąpić dwoma mniejszymi lustrami. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także