×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
12 pomysłów na strefę umywalki

12 pomysłów na strefę umywalki

Autor: Anna Sołomiewicz
06 sie 2019 10:37

Jak w ciekawy i efektowny sposób urządzić strefę umywalki? Zobaczcie jak zrobili to inni!

Wielokrotnie już wspominaliśmy, że strefa umywalki jest wizytówką łazienki. Nie bez powodu. To miejsce jako pierwsze przyciąga wzrok w łazience czy toalecie gościnnej. Jest również jednym z najbardziej eksploatowanych przez gości i domowników - a co za tym idzie, nie sposób go przeoczyć. To, jak zostanie urządzone ma bardzo duży wpływ na odbiór wizualny całej łazienki.

Istnieje kilka elementów wyposażenia łazienki, które mają największy wpływ na ostateczny wygląd strefy umywalki: ściana nad umywalką, oświetlenie wokół lustra, szafka pod umywalkę, lustro łazienkowe, armatura oraz wreszcie, sama umywalka. Każdy z tych elementów może zmienić charakter tej przestrzeni.

Kolorowa umywalka doda jej ekstrawagancji, szafka na zdobnych nóżkach i z frezowaniami na frontach nada klasyczny charakter (a konsola na metalowych, czarnych nóżkach - industrialny sznyt), z kolei podklejone taśmami LED lustro - wprowadzi futurystyczny klimat. 

W naszej galerii znajdziecie selekcję zdjęć z różnych łazienek z polskich domów. Zobaczcie, jak ich właściciele urządzili swoje strefy umywalki. Zrobilibyście podobnie czy macie zupełnie inne pomysły?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także