×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biała łazienka: 10 wnętrz z polskich domów

Biała łazienka: 10 wnętrz z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
31 lip 2019 11:12

Niezależnie od tego, jakie kolory są obecnie "na czasie" w aranżacji wnętrz, biel nigdy nie wychodzi z mody. Sięgamy po nią szczególnie chętnie urządzając łazienki.

Biel to jeden z ulubionych kolorów stosowanych w łazienkach. Nic w tym dziwnego, co jej zalet jest wiele.

Jak powszechnie wiadomo, biały kolor optycznie powiększa wnętrza i je rozświetla. W przypadku polskich, przeważnie małych łazienek (zwłaszcza w blokach), pozbawionych okien ma to ogromne znaczenie.

Co więcej, biel to także kolor ponadczasowy. Remontu łazienki dokonujemy zazwyczaj raz na kilka lat, oczekujemy zatem od wybranego przez nas wystroju, aby przetrwał próbę czasu. Biała łazienka być może nie zawsze będzie w klimacie obecnie panujących trendów, ale z pewnością nigdy nie wyjdzie całkowicie z mody. 

Wreszcie, biały kolor to także świetna baza aranżacyjna dla dodatków, akcesoriów, dekoracji w inny kolorze. Mając tak uniwersalne tło możemy się pokusić o detale w niemal każdej innej barwie - wszystko dobrze komponuje się z bielą. Ta jej właściwość sprawia, że aranżację białej łazienki możemy "liftingować" przy niewielkim nakładzie pieniężnym, zmieniając po prostu kolor dodatków. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także