PARTNER PORTALU
Biała łazienka: 12 projektów z polskich domów

Biała łazienka: 12 projektów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
04 paź 2019 08:51

Co roku inny kolor jest okrzykiwany kolorem roku. Biel we wnętrzach pozostaje jednak tymczasowa i uniwersalna. Zobaczcie jak inni urządzili swoje łazienki w białym kolorze!

W ostatnich latach kolorem roku były pastelowe odcienie błękitów i różów, soczysta zieleń, intensywny fiolet czy barwa koralowa. Zmieniającym się stale trendom opierają się zawsze barwy uniwersalne, takie jak biel.

Decydując się na urządzenie łazienki w białym kolorze mamy gwarancję, że nigdy nie wyjdzie ona z mody, a - co również istotne - uniwersalność bieli pozwoli na jej tle zaprezentować barwne dodatki w różnorodnych, najmodniejszych kolorach, zmieniając je niskim kosztem nawet co sezon. 

Biała łazienka ma także inną, niepodważalną zaletę - wydaje się większa. Biel optycznie powiększa wnętrza i je rozświetla, co w przypadku łazienek, które w realiach polskich mieszkań często są niewielkie i pozbawione dostępu do światła dziennego, ma niebagatelne znaczenie. 

Biała łazienka nie musi być przy tym sterylna czy nudna w odbiorze wizualnym. Białą aranżację możemy urozmaicić wprowadzeniem doń innych kolorów. Czerń doda przysłowiowego pazura, a obecność drewna ociepli wnętrze wizualnie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także