Biała łazienka ocieplona drewnem: 10 projektów z polskich domów

Biała łazienka ocieplona drewnem: 10 projektów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
18 wrz 2018 10:14

Białe łazienki wciąż cieszą się dużym powodzeniem. Aby jednak nie były zbyt sterylne, warto ocieplić je drewnem.

Biała łazienka to wciąż jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań aranżacyjnych. Jest to zrozumiałe - biel to kolor uniwersalny, nie wychodzi z mody, dobrze komponuje się z wieloma innymi kolorami, jest także elegancka. Biel powiększa również optycznie wnętrze, co z pewnością ma duże znaczenie przy urządzaniu łazienek w polskich blokach, które często są bardzo małe. 

Decydując się na białą łazienkę niektórzy inwestorzy obawiają się jednak, że powstałe wnętrze będzie mało przytulne. Białe łazienki mogą niekiedy wydawać się aż zanadto sterylne, a dla niektórych wręcz "szpitalne". Takiego wrażenia można się jednak pozbyć w prosty sposób. Mianowicie, sięgając po kolory drewna i ocieplając nimi wizualnie białą łazienkę. 

Duet bieli i drewna to bardzo wdzięczna kompozycja - idealnie się uzupełniają i tonując nawzajem. Co więcej, połączenie bieli z drewnem dodaje łazience swoistej skandynawskiej maniery, którą wiele osób bardzo sobie ceni i lubi. 

W naszej galerii zebraliśmy zdjęcia przykładowych białych łazienek, które zostały ocieplone wizualnie obecnością naturalnego drewna bądź jego imitacji. Jak Wam się podoba takie połączenie drewna z bielą?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także